Pridať inzerát

Asistentka spoločnosti

SOUL TRADE s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kalvária 3, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/hod.Mzda - dohodou na základe odpracovaného času a znalostí uchádzača.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívna činnosť v stavebno-obchodnej spoločnosti
- evidencia dokladov
- príprava podkladov pre účtovníka
- príprava faktúr
- príprava zmlúv a dokumentov
- korešpondencia
- mailová a telefonická komunikácia s obchodnými partnermi a klientmi
- vybavovanie objednávok a reklamácií materiálu v spolupráci so stavbyvedúcimi
- evidencia prevádzky služobných vozidiel
- evidencia dochádzky a mzdy zamestnancov
- vedenie štatistík, reportov a výkazov
- komunikácia s vedením spoločnosti
- starostlivosť o firemnú agendu a jej archiváciu
- zabezpečovanie chodu kancelárie

- MacBook pre firemné účely
- iPhone pre firemné účely

Informácie o výberovom konaní

Pracovný čas PO-PIA 8:00 - 16:30 hod. + sporadické nadčasy.

Ak Vás naša ponuka práce oslovila, kontaktujte nás spolu s Vašim životopisom a POVINNOU prílohou v podobe motivačného listu.

Uchádzačov bez motivačného listu nebudeme pozývať na osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Adobe Photoshop - Úplný začiatočník
Fakturácia - Základy
Google Sheets - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- dôslednosť a precíznosť
- odolnosť voči stresu
- flexibilita
- samostatnosť
- logické myslenie
- schopnosť a chuť učiť sa novým veciam

Spoločnosť SOUL TRADE je stavebno – obchodná spoločnosť. Komplexnej stavebnej činnosti sa venujeme od roku 2011.

Pokrývame široké spektrum stavebných prác. Realizujeme stavby rodinných domov na kľúč, stavby administratívnych a obytných budov, zateplenie domov a bytov, stavebné úpravy a rekonštrukcie – komplexne zabezpečíme celú stavbu.

Naše skúsenosti sú zárukou odbornej a dobre vykonanej práce, čoho dôkazom je množstvo spokojných a verných klientov. Každú zákazku riešime individuálne podľa predstáv a prianí klienta.

SOUL TRADE má široký záber svojej ďalšej pôsobnosti. Od sprostredkovateľskej činnosti obchodu, služieb, výroby až po zastrešovanie developerských projektov. Naším cieľom je obchodovať dušou a deliť sa o úspechy s našimi partnermi.

Od roku 2020 sa venujeme aj DEZINFEKCII PRIESTOROV.

soultrade.sk | KOMPLEXNÉ STAVEBNÉ PRÁCE