Pridať inzerát

Kuchár/Pomocný kuchár/Umývanie riadu

SORANO s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.6.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov do novootvorenej prevádzky v OC Promenáda Living Park v Nitre. Ak Ťa baví pripravovať rôzne jedlá a máš rád / rada prácu v kuchyni alebo Ťa napĺňajú upratovacie činnosti, radi Ťa medzi nami privítame.

tringelty, prémie, zamestnanecké benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Prax na pozícii/v oblasti

Kuchár

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V gastronómii podnikáme už viac ako 10 rokov. Prevádzkujeme kaviareň La Messicana v OC Mlyny v Nitre. cukráreň Sweetbox v starom meste na Mostnej ulici a novootvorenú prevádzku Sweetbox Caffé v OC Promenada Living Park kde ponúkame špičkovú gastronomiu. Aj napriek situácii ktorá tu za posledné dva roky vznikla sme tu a máme v pláne naďalej napredovať. Do nášho tímu preto hľadáme šikovných ľudí s pozitívnym pracovným nasadením a pro-firemným myslením.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov