Pridať inzerát

Obchodník a vedúci kancelárií

Sophistic pro finance - Jadroň s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 2 700 EUR/mesiac- podiel na zisku - firemne akcie a dovolenky - odmeny pri dosahovaní cieľov
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie tímu ľudí, motivácia spolupracovníkov
- udržiavanie chodu pobočky
- komunikácia s obchodnými partnermi
- administratívne spracovanie požiadaviek klienta
- servis o zákazníka
- vypracovávanie plánov
- vzdelávanie sa

- flexibilný pracovný čas
- odborná pomoc profesne starších kolegov a kvalitný systém vzdelávania (bezplatná rekvalifikácia)
- možnosť garantovaného kariérneho rastu
- rodinné prostredie
- silné zázemie medzi najlepšími v odvetví
- odmeny za nadštandardné výsledky
- zaujímavý sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
- dôležitou výhodou sú obchodné, prípadne manažérske skúsenosti
- ochota na sebe pracovať a napredovať
- príjemné vystupovanie a komunikácia
- dôraz na kvalitu

Spoločnosť SOPHISTIC Pro finance sa zameriava na poskytovanie komplexných finančných služieb spojených s kvalitou a transparentnosťou pre široké spektrum klientov.

V SOPHISTIC Pro finance sme, vďaka zázemiu a dlhoročným skúsenostiam v oblasti poskytovania finančných služieb, pripravení ušiť klientom na mieru riešenie pre dosiahnutie ich krátkodobých i dlhodobých cieľov. Kladieme dôraz na to, aby nami navrhované riešenia boli jednoduché a pre klienta zrozumiteľné, od čoho sa odvíja stručnosť a ľahká pochopiteľnosť samotnej prezentácie spomínaných riešení.

V rámci individuálneho prístupu ku každému klientovi zohľadňujeme predovšetkým ciele definované klientom. Táto stratégia je stanovená a odsúhlasená klientom pred samotným začatím sprostredkovania finančných služieb. Dbáme na diskrétnosť poskytovaných informácií a prihliadame na individuálne požiadavky zo strany klienta.

Adresa spoločnosti

SOPHISTIC Pro finance a. s. - Jadroň s.r.o.
Hviezdoslava 45/24
02901 Námestovo