Pridať inzerát

Obchodno-technický zástupca

SOMAX TECH spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: nástup možný ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodno-technická podpora SK, starostlivosť o súčasných zákazníkov, vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, návrh zákazkových riešení a vytváranie cenových ponúk
Vzdelanie SŠ technického smeru, dobré technické predpoklady a znalosti
znalosť AJ/NJ, vodičský preukaz sk. B, znalosť práce na PC (office, e-mail, vnútropodnikový systém), komunikatívnosť, vysoké pracovné nasadenie, reprezentatívne vystupovanie,
flexibilita, ochota cestovať a ďalej sa vzdelávať. Spoľahlivosť,
zodpovednosť a samostatnosť.

Prácu v stabilnej rodinnej spoločnosti, veľmi dobré platové ohodnotenie s prémiovými bonusmi (1200 – 1550 eur), firemné benefity – paušál na stravné lístky, príspevok na dôchodkové alebo životné poistenie, týždeň dovolenky navyše, služobné vozidlo, notebook, mobilný telefón.

Zaškolenie po nástupe v ČR cca 1 mesiac, potom práca na home office, 1x mesačne reporting v sídle firmy.
Do budúcna otvorenie pobočky v SR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
E-mail - Mierne pokročilý
vnútropodnikový systém - Základy

Vodičský preukaz

B

Komunikatívnosť, vysoké pracovné nasadenie, reprezentatívne vystupovanie, flexibilita, ochota cestovať a ďalej sa vzdelávať. Spoľahlivosť, zodpovednosť a samostatnosť.

Spoločnosť sa od svojho počiatku špecializuje na odbor olejové a mazacie techniky a olejového hospodárstva. Postupom času sa do našej ponuky dostali ďalšie technológie, ktoré s hlavnými odbormi úzko súvisí a to predovšetkým technológia vnútropodnikových čerpacích staníc, technológie stlačeného vzduchu a technológie odsávanie výfukových splodín.