Pridať inzerát

Facility manažér/správca objektu

SOMAT Group a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mierová 127, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 400 EUR/mesiacmesačná odmena podľa finančných výsledkov
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

správa objektu/objektov s bytovými aj nebytovými priestormi v súlade s platnou legislatívou a Zmluvou,
starostlivosť o spoločné časti a zariadenia technológie týchto objektov,
zabezpečenie a koordinácia služieb a dodávok, kontrola ich plnení,
sledovanie ekonomiky objektu a optimalizácia nákladov, komunikácia s dodávateľmi služieb a vlastníkmi,
organizácia výberových konaní a stretnutí s vlastníkmi

pracovný pomer v stabilnej spoločnosti s takmer 30 ročnou históriou pôsobenia v oblasti správy nehnuteľností ,
profesionálne pracovné prostredie s recepciou a benefitmi ako voda, káva, čaj, obed
flexibilný pracovný čas s možnosťou domácej práce/home offic,
služobný telefón, notebook a DP k dispozícii

Informácie o výberovom konaní

výberové konanie bude prebiehať v 3 kolách
kontakt na našu spoločnosť emailom uvedeným v inzeráte
CV v slovenskom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo manažérske vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Domus - Mierne pokročilý
Ekonomika - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky

Počet rokov praxe

5

manažérske zručnosti a schopnosť riadiť , komunikačné schopnosti a samostatnosť v rozhodovaní, flexibilita, technické znalosti a odborná spôsobilosť,
vítané skúsenosti s programovým vybavením Anasoft FINUS/DOMUS

Stabilná súkromná spoločnosť s takmer 30 ročnou históriou pôsobenia v oblasti správy nehnuteľností. Spoločnosť sa okrem správy objektov, bytov a nebytových priestorov venuje aj facility a projektovému managementu, zabezpečovaniu služieb a výkonom servisných a stavebných prác.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov