Pridať inzerát

PPC a marketingoví špecialista

SOLVEX s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestie SNP 15, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Online kampane v oblasti Cestovného ruchu. Máš isté marketingové zručnosti, analytické myslenie a pracuješ/pracoval si s PPC reklamou v Google Ads / Facebook Ads.

Do kancelárie v Bratislave hľadáme nového kolegu, s ktorým by sme posunuli náš marketing na vyšší level. Očakávame, že nebudeš začiatočník, pre ktorého je svet digitálnej reklamy zatiaľ len novou záľubou.

Na úvod dostaneš za úlohu dohliadnuť na naše bežiace kampane + ich optimalizovať, no očakávame z tvojej strany aktívny prístup = nápady, vylepšenia a aktívne vyhľadávanie nových príležitostí.

Pracovná ponuka je vhodná aj pre freelancerov.

- pravidelný mesačný príjem
- Vzdelávanie, konferencie ... podporíme ťa v ďalšom vzdelávaní. Preplatíme ti eventy, konferencie, kurzy, školenia.
- finančné príspevky na stravovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Google Ads - Pokročilý
Facebook Ads - Pokročilý
Google Analytics - Mierne pokročilý
Pay Per Click (PPC) - Pokročilý
Search engine optimization (SEO) - Základy

Počet rokov praxe

2

- Neprestajná chuť pracovať na svojej odbornosti.
- Analytické myslenie.
- Praktické skúsenosti s PPC reklamou.
- Dobré organizačné a plánovacie schopnosti.

Sme cestovná kancelária s nadnárodným pôsobením, s viac než 20 rokov skúsenosťami v medzinárodnom cestovnom ruchu. Vlastné pobočky na území Slovenska, ktorých sieť sa rozširuje, s intenzívnym on-line predajom.
Hlavnou našou činnosťou je predaj dovoleniek v zahraničí i na Slovensku, dynamické balíčky, poznávacie zájazdy a pod.
Patríme do top touroperatorov na Slovensku s vlastnými čarterovými lietadlami do zahraničných destinácii. Sme držiteľom certifikátu kvality ISO 9001:2015, získali sme prestížne ocenenia – Pečať Bonity, Pečať Stability, Spoločensky zodpovedný podnik.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov