Pridať inzerát

Odborný zamestnanec verejného obstarávania

SOLUZIONA s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacMzda bude upresnená v závislosti od skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sledovanie a analýza obchodných príležitostí - Vestník verejného obstarávania, EVO,EKS

zabezpečenie činností súvisiacich s procesom verejného obstarávania vrátane vypracovávania súťažných podkladov v spolupráci s príslušnými organizačnými zložkami a vyhodnocovania ponúk v súlade so Zákonom o verejnom obstarávaní

spracovávanie prehľadov a analýz výsledkov verejného obstarávania pre účely riadenia a plánovania procesov verejného obstarávania

spracovávanie dokumentácie z verejného obstarávania v zmysle Zákona o verejnom obstarávaní

- práca v stabilnom prostredí organizácie verejnej správy
- možnosť osobného rastu a rozvoja odbornosti
- 5 dní dovolenky navyše
- 7,5 hod. prac. doba
- ďalšie benefity vyplývajúce z kol. zmluvy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Štátna správa, verejná správa a samospráva

Rozpočtová organizácia vo verejnom sektore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Špecialista v odbore verejného obstarávania

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Elektronické verejné obstarávanie (EVO) - Základy
Elektronický Kontraktačný Systém - EKS - Základy

Vodičský preukaz

B

- Teoretické a praktické skúsenosti v oblasti verejného obstarávania (skúsenosti so zadávaním podlimitných a nadlimitných zákaziek, minimálne 2-ročná prax, skúsenosti s prácou v systéme EVO, EKS sú vítané)
- Schopnosť pracovať samostatne a zároveň v kolektíve s vysokým pracovným nasadením,
- Flexibilita,
- Dôslednosť, precíznosť, spoľahlivosť, zmysel pre detail,
- Proaktívny a zodpovedný prístup k práci,
- Psychická odolnosť a schopnosť pracovať pod časovým stresom

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov