Pridať inzerát

Recruiter - s ukrajinčinou / ruštinou

SOLUZIONA s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacZákladná mzda bude upresnená v závislosti od skúseností kandidáta a pracovných hodín za týždeň . Variabilná zložka odmeny závisí od vyfakturovanej sumy (úspešne obsadených kandidátov) za kvartál.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhovuje ti prostredie malej personálnej spoločnosti a úzke vzťahy? Akurátne pracovné tempo bez KPI, stabilní klienti, ale aj nové osviežujúce projekty? Čo je najhlavnejšie,- baví ťa práca Recruitera?
Ak je tam skoro samé áno - pošli nám prosím svoje CV

Pracovná náplň:
*aktívne vyhľadávanie vhodných kandidátov na otvorené pracovné pozície na Slovensku aj mimo Slovenska - automotive, stavebníctvo, verejná správa, IT...
*selekcia vhodných kandidátov,
*realizácia osobných pohovorov,
*testovanie jazykových zručností, špeciálnych odborností, následné vyhodnocovanie testov,
*príprava profilov vhodných kandidátov a následné reportovanie všetkých potrebných informácií klientovi,
*osobný kontakt s klientom, budovanie vzťahov s klientmi,
*ad hoc úlohy podľa zadania nadriadeného.

- príležitosť pracovať na zaujímavých projektoch pre medzinárodné spoločnosti,
- motivujúci systém finančného ohodnotenia: fix + variabilná zložka odmeny,
- jazykové kurzy hradené zamestnávateľom (angličtina, alebo španielčina),
- notebook, telefón aj na súkromné účely,
- flexibilná pracovná doma, možnosť home-office,
- rozličné firemné akcie
* výborná kaviareň, vináreň a piváreň skoro priamo pod officom :)

Ak ťa naša pozícia zaujala, neváhaj nám čím skôr zaslať svoje CV. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie a prajeme všetko dobré.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozíciu obsadzujeme do nášho tímu SOLUZIONA, s.r.o., ktorá sídli v centre Starého mesta v BA (Dunajská 14).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

personálny manažment/psychológia

Ukrajinský jazyk - Pokročilý (C1) a Ruský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov