Pridať inzerát

Junior Finančný Poradca

SOLUZIONA s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 400 EUR/mesiac- ide o systém odmeňovania, ktorý závisí od výsledkov poradcu
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na dohodu, podľa Vami zvoleného časového harmonogramu. Náplňou práce je:

- akvizícia nových klientov prostredníctvom telefonátov, prípadne iným spôsobom (závisí od kreativity poradcu)
- obchodné stretnutia s klientami, potencionálnymi klientami
- práca s internou databázou
- práca so systémom CRM
- administratíva spojená s tvorbou dokumentov pre klientov, na prezentáciu spoločnosti
- tvorba vlastnej značky

- flexibilný pracovný čas podľa predstáv
- prepracovaný systém školení
- motivačný system odmeňovania
- kariérny rast
- plus množstvo firemných benefitov

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za všetky reakcie.
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.
Prajeme všetko dobré.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Sprostredkovanie komplexných finančných riešení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod / ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- obchodný drive
- skúsenosť zo sektoru poisťovníctva/bankovníctva veľkou výhodou
- túžba po finančnej samostnanosti
- túžba po časovej slobode
- odolnosť voči stresu
- VYTRVALOSŤ

SOLUZIONA, s. r. o. is a recruiting/headhunting company looking for candidates with a professional performance and skills to fill either lower or higher job positions within the job market. Our consultants are trained and experienced individuals, always committed to companies as well as the candidates to help them find the most suitable job opportunity that guarantees a profitable collaboration for both sides.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov