Pridať inzerát

Logistický Koordinátor *kovovýroba*

SOLUZIONA s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 600 EUR/mesiacvýsledná suma závisí od pracovných skúseností
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Logistického Koordinátora z oblasti KOVOVÝROBY *spracovanie ocele*, ktorý/ktorá bude:

- vytvárať a sledovať objednávky v systéme Helios
- komunikovať s dodávateľmi v anglickom jazyku
- *vyhľadávať* nových dodávateľov
- monitorovať prijatý materiál a zásoby
- spracovávať a aktualizovať súvisiacu administratívu (dodacie listy, dodávateľské zmluvy..)
- hodnotiť dodávateľov
- reportovať

Nezaobídeme sa bez:

- orientácia medzi dodávateľmi ocele - must have
- anglický jazyk B2 (dennodenná komunikácia s dodávateľmi)

- mobilný telefón aj na súkromné účely
- jazykové kurzy (anglický/španielsky jazyk)
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s potenciálom rastu
- možný kariérny rast so zodpovedajúcim platovým ohodnotením
- letný a zimný bonus
- 2% DDS

Informácie o výberovom konaní

Ďakujem Vám za všetky reakcie.
Kontaktovať budem uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú kritéria nášho klienta, ktoré sú uvedené v inzeráte.
Ďakujem za pochopenie a prajem všetko dobré.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Výroba kovových výliskov aj pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

SOLUZIONA, s. r. o. is a recruiting/headhunting company looking for candidates with a professional performance and skills to fill either lower or higher job positions within the job market. Our consultants are trained and experienced individuals, always committed to companies as well as the candidates to help them find the most suitable job opportunity that guarantees a profitable collaboration for both sides.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov