Pridať inzerát

Prípravár pre dopravný projekt

SOLUZIONA s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac- finálna mzda závisí od skúsenosti kandidáta
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre veľký dopravný projekt hľadáme Prípravárov stavby:

- príprava rozpočtu prideleného úseku výstavby,
- tvorba kalkulácii,
- vypracovanie výkazov, výmerov k projektovej dokumentácii,
- participácia na výbere subdodávateľov,
- spracovanie podkladov pre vytvorenie cenovej ponuky od subdodávateľov,
- kontrola projektovej technickej dokumentácie,
- komunikácia s dodávateľmi a klientmi.

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za všetky reakcie.
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú kritéria nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Náš klient pôsobí v oblasti podpory investícií, inžinierskych a projekčných služieb, realizácie stavebných prác, certifikačných služieb a energetického poradenstva.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

- prechádzajúca pracovná skúsenosť ako Prípravár/Kalkulant stavieb min. 2 roky
- spracovávanie BoQ (bill of quantity) veľké plus
- anglický jazyk - úroveň B1
- pracovné nasadenie

SOLUZIONA, s. r. o. is a recruiting/headhunting company looking for candidates with a professional performance and skills to fill either lower or higher job positions within the job market. Our consultants are trained and experienced individuals, always committed to companies as well as the candidates to help them find the most suitable job opportunity that guarantees a profitable collaboration for both sides.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 14
811 08 Bratislava - mestská časť Staré mesto