Pridať inzerát

Stavbyvedúci /železničné staviteľstvo/

SOLUZIONA s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 000 EUR/mesiac- finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre dopravný projekt (intravilána) hľadáme Stavbyvedúceho:

- koordinácia a riadenie prác na zverenom úseku výstavby,
- vedenie tímu stavebných majstrov - kontrola dochádzky,
- zodpovednosť za dodržiavanie schválených termínov a rozpočtu,
- dohľad nad postupom výstavby v súlade s projektovou dokumentáciou a harmonogramom prác,
- spolupracovanie so stavebnými projektantmi a dozorom stavby,
- komunikácia a výber dodávateľov, zasielanie cenových dopytov,
- vedenie administratívnej práce stavby (stavebný denník, evidencia dochádzky),
- spolupracovanie pri preberaní stavebných diel,
- tvorba reportov.

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za všetky reakcie.
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požiadavky nášho klienta.
Prajeme všetko dobré.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Náš klient pôsobí v oblasti podpory investícií, inžinierskych a projekčných služieb, realizácie stavebných prác, certifikačných služieb a energetického poradenstva.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

4

• autorizácia Stavbyvedúci - dopravné stavby
• prax na realizácii projektu výstavby/rekonštrukcie/modernizácie koľajových tratí
• anglický jazyk - úroveň B1
• pracovné nasadenie

SOLUZIONA, s. r. o. is a recruiting/headhunting company looking for candidates with a professional performance and skills to fill either lower or higher job positions within the job market. Our consultants are trained and experienced individuals, always committed to companies as well as the candidates to help them find the most suitable job opportunity that guarantees a profitable collaboration for both sides.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov