Pridať inzerát

Stavbyvedúci / Manažér

SOLUZIONA s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 2 100 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného Stavbyvedúceho a *Manažéra* pre oblasť cestného staviteľstva.
Náplň práce:

- zodpovednosť za vedenie ľudí top priorita
- zodpovednosť za príslušný región - vo zverených činnostiach prevádzky, technickej správy a obchodno - ekonomických činnostiach
- koordinácia činností medzi jednotlivými organizačnými útvarmi
- vedenie a kontrola činností stavebných majstrov
- zodpovednosť za zimnú a letnú údržbu cestných komunikácii vo zverenom regióne
- zodpovednosť za realizáciu ročného plánu úloh v určenom rozsahu a v určených lehotách, termínoch a limite stanovených nákladov na technickú jednotku
- zodpovednosť za hospodárne vynakladanie finančných prostriedkov a riadnu správu a ochranu zvereného majetku

- stabilná práca
- pružná pracovná doba
- ústretovosť voči rodičovským povinnostiam
- možnosť vzdelávania sa
- vianočné odmeny na základe výsledkov
- dovolenky 5 dní navyše
- gastrolístky aj počas čerpania dovolenky

Ďakujeme za Všetky reakcie a záujem. Spätne budeme kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky nášho klienta.
Prajeme všetko dobré.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Verejný sektor

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné/ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

- znalosť právnych predpisov súvisiacich s výkonom funkcie
- znalosť stavebnej legislatívy
- predchádzajúca pracovná skúsenosť v riadiacej funkcii
- časová flexibilita

SOLUZIONA, s. r. o. is a recruiting/headhunting company looking for candidates with a professional performance and skills to fill either lower or higher job positions within the job market. Our consultants are trained and experienced individuals, always committed to companies as well as the candidates to help them find the most suitable job opportunity that guarantees a profitable collaboration for both sides.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 14
811 08 Bratislava - mestská časť Staré mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Cabaniková
Tel.: +421940636800
E-mail: poslať životopis