Pridať inzerát

Prípravár stavieb

SOLUZIONA s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacod 2000 eur brutto, v závislosti na seniorite kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, hľadáme Prípravára stavieb pre zaujímavé dopravné projekty.

Náplňou práce bude:

-Participácia na výbere subdodávateľov,
-Vytváranie a spracovanie rozpočtov a kalkulácií za účelom účasti na verejnom obstarávaní,
-Zodpovednosť za prípravu BoQ
-Spracovanie podkladov pre vytvorenie cenovej ponuky od subdodávateľov,
-Priprava návrhov Zmlúv o dielo so subdodávateľmi a ich dodatky,
-Kontrola projektovej technickej dokumentácie,
-Komunikácia s dodávateľmi a klientmi.

Ďakujeme za Všetky reakcie a záujem. Spätne budeme kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Náš klient pôsobí v oblasti podpory investícií, inžinierskych a projekčných služieb, realizácie stavebných prác, certifikačných služieb a energetického poradenstva.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, dopravné stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

-ZODPOVEDNOSŤ za jednotlivé projekty a ochota sa im venovať naplno
-predchadzajúca relevantná pracovná skúsenosť v oblasti dopravných projektov
-aktívna znalosť anglického jazyka

SOLUZIONA, s. r. o. is a recruiting/headhunting company looking for candidates with a professional performance and skills to fill either lower or higher job positions within the job market. Our consultants are trained and experienced individuals, always committed to companies as well as the candidates to help them find the most suitable job opportunity that guarantees a profitable collaboration for both sides.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 14
811 08 Bratislava - mestská časť Staré mesto