Pridať inzerát

PLC inžinier - smart factory

SOLUZIONA s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Štúrovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiac- výsledná suma závisí od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, inovatívnu španielsku spoločnosť hľadáme PLC inžiniera - juniora (aj absolventa), ktorý sa stane dôležitou súčasťou tímu zavádzajúceho princípy industry 4.0 do výroby.

Na začiatok budeš:

-Vytvárať konštrukčné schémy na programovanie automatizovaných strojov prostredníctvom PLC
-Vytvárať počítačové programy a testovať účinnosť nainštalovaného programu
-Spravovať sledovateľnosť programu (kontrolu verzií) a prenášať z oboch výrobných závodov (materský závod v Španielsku a lokálny v Štúrove) všetky zlepšenia aplikované na proces
-Poskytovať riešenia všetkých problémov súvisiacich s pripojením sietí a platforiem
-Riešiť vzniknuté problémy

Ďalej, ak budeš mať chuť a budeš chcieť rásť, sa môžeš a budeme radi, ak skutočne budeš, rozvíjať v oblasti Data inžinieringu a v Robotike - Automatizácii.
V prípade otázok volajte, radi zodpovieme ďalšie otázky.

- training v materskej firme v Španielsku
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier) 2 % z brutto príjmu
- možnosť rastu s podporou z centrály - spolupráca na projektoch,
- vitamínové balíčky
- stravné lístky v hodnote: 3,90 €

Ďakujeme Vám za reakcie. Budeme kontaktovať tých kandidátov, ktorí najviac spĺňajú dané požiadavky.
Ďakujeme za pochopenie. Tešíme sa na prípadnú spoluprácu :)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Náš klient je modernou zlievarňou pre výrobu vysoko sériových odliatkov z tvárnej (nodulárnej) liatiny, najmä pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

priemyselná aumotatizácia /elektrotechnicka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- odborná spôsobilosť v oblasti elektrotechniky, §22 vyhl.č. 508/2009 Z.z. - veľká výhoda
- znalosť práce s PLC Simatic S7-1500 v TIA portal, meničmi Siemens, systémami SCADA - veľká výhoda
- znalosti v programovaní PLC: platformy Siemens plc / kontroly / protokoly - veľká výhoda
- znalosti v komunikácii ako VPN a sieť - veľká výhoda :)

SOLUZIONA, s. r. o. is a recruiting/headhunting company looking for candidates with a professional performance and skills to fill either lower or higher job positions within the job market. Our consultants are trained and experienced individuals, always committed to companies as well as the candidates to help them find the most suitable job opportunity that guarantees a profitable collaboration for both sides.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Cabaniková
Tel.: +421940636800
E-mail: poslať životopis