Pridať inzerát

Nákupca/Purchaser

SOLUZIONA s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 600 EUR/mesiacletný a zimný bonus

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme nákupcu, ktorého náplňou práce bude:

- Vyhľadávanie ponúk a alternatívnych dodávateľov: dátum / cena / základný materiál...
- Sledovanie nákupných objednávok v systéme ERP
- Vytváranie objednávok v systéme ERP, kontaktovanie dodávateľov
- Archivácia objednávok podľa dodávateľov
- Správne párovanie faktúr a dodacích listov s podpísanými požiadavkami
- Spracovanie výdajových listov prijatého materiálu + podpísané prevzatie materiálu
- Aktualizácia dodacích listov
- Archivácia dodávateľských zmlúv
- Archivácia cenových ponúk dodávateľov
- Aktualizácia nákupných schém ERP
- Sledovanie nákupu, dodacích termínov, reklamovanie OBJEDNÁVOK
- Zlepšovanie platobných podmienok s dodávateľmi
- Monitorovanie prijatého materiálu
- Organizácia dopravy pri dovoze materiálu
- Monitorovanie zásob
- Hodnotenie dodávateľov
- Reporting

- mobilný telefón aj na súkromné účely
- príspevok do fitnescentra v NR
- jazykové kurzy (anglický/španielsky jazyk)
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s potenciálom rastu
- možný kariérny rast so zodpovedajúcim platovým ohodnotením
- pravidelná komunikácia v anglickom jazyku
- letný a zimný bonus
- 2% DDS

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Náš klient sa zaoberá lisovaním kovových komponentov v rôznych odvetviach, ako automobilový priemysel, klimatizácie, elektronika a mnohé iné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

4

- min 2 roky skúseností na pozícii Nákupcu materiálu, dielov a komponentov
- Ovládanie práce v systéme Helios je veľkou výhodou
- Schopnosť aktívnej komunikácie so zákazníkom a dodávateľom v anglickom jazyku
- Prezentačné, vyjednávacie a organizačné zručnosti
- Orientácia na zákazníka a výsledky práce
- Tímový duch
- Analytické myslenie, zodpovednosť samostatnosť a spoľahlivosť
- Microsoft Office - pokročilý
- HELIOS - základy

SOLUZIONA, s. r. o. is a recruiting/headhunting company looking for candidates with a professional performance and skills to fill either lower or higher job positions within the job market. Our consultants are trained and experienced individuals, always committed to companies as well as the candidates to help them find the most suitable job opportunity that guarantees a profitable collaboration for both sides.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 14
811 08 Bratislava - mestská časť Staré mesto