Pridať inzerát

Odborný zamestnanec majetkovej správy ciest

SOLUZIONA s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacmzda sa môže meniť v závislosti od nadobudnutých pracovných skúseností
  • Termín nástupu: 1.júl 2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre oblasť verejnej správy hľadáme odborníka, ktorého hlavná náplň pozostáva z vyjadrovania a posudzovania projektov týkajúcich sa dopravnej infraštruktúry pre danú oblasť.
Hlavnými úlohami budú:
- príprava a realizácia procesov k oprave a údržby ciest,
- zabezpečovanie prevádzkovej agendy a korešpodencie,
- spracovanie podkladov, plánovanie výkonov autodopravy a opravárenských
výkonov,
- posudzovanie územno-plánovacej a projektovej dokumentácie,
- komunikácia s verejnými inštitúciami ako stavebný úrad, kataster, energetické
spoločnosti a iné,
- spracúvanie odborných stanovísk k jednotlivým projektom,
- pravidelné reportovanie vedeniu.

- stabilná práca
- pružná pracovná doba
- dovolenky 5 dní navyše
- ústretovosť voči rodičovským povinnostiam
- možnosť vzdelávania sa

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám, prosím, elektronicky zašlite svoj štruktúrovaný profesijný životopis s fotkou.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov podľa § 20 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2021 (ostáva ešte 6 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Štátna správa, verejná správa a samospráva

Rozpočtová organizácia vo verejnom sektore.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, dopravné stavby

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

SOLUZIONA, s. r. o. is a recruiting/headhunting company looking for candidates with a professional performance and skills to fill either lower or higher job positions within the job market. Our consultants are trained and experienced individuals, always committed to companies as well as the candidates to help them find the most suitable job opportunity that guarantees a profitable collaboration for both sides.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 14
811 08 Bratislava - mestská časť Staré mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mário Mikuš
Tel.: +421940636800
E-mail: poslať životopis