Pridať inzerát

Skladník/predajca náhradných dielov (Sereď, Rožňava)

SOLUZIONA s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sereď
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom poľnohospodárskej techniky, servisom a poradenstvom, hľadáme skladníka.

Vašou pracovnou náplňou bude:
- predaj náhradných dielov, komunikácia so zákazníkmi,
- vystavovanie faktúr,
- špecifikácia náhradných dielov podľa katalógu výrobcu,
- komunikácia s prepravnou spoločnosťou,
- príjem, kontrola a uskladnenie tovaru,
- expedícia tovaru ku konečnému zákazníkovi,
- výdaj materiálu zo skladu,
- inventarizácia tovaru,
- objednávanie tovaru,
- vytváranie cenových ponúk,
- práca s vysokozdvižným vozíkom,
- práca so scannerom,
- práca s počítam, vybavovanie mailov, telefonických hovorov,
- zabezpečenie náhradných dielov pre servisných technikov,
- práca s hotovosťou.

- 13. plat
- Stravné lístky v hodnota 4,80€ (zamestnanec hradí 1€)
- Firemný pracovný odev
- Príplatky v zmysle zákonníka práce

Informácie o výberovom konaní

Veľkoobchod

Spoločnosť je výhradným dovozcom poľnohospodárskej techniky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Predaj, distribúcia a oprava automobilov a motocyklov

Veľkoobchod
Spoločnosť je výhradným dovozcom poľnohospodárskej techniky známej nemeckej značky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Internet - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- práca s počítačom, počítačová gramotnosť,
- komunikatívnosť a orientácia na zákazníka,
- samostatnosť pri riešení úloh,
- zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita,
- čistý register trestov,
- Bydlisko do 40km od Bajču,
- Bydlisko do 40km od Serede.

SOLUZIONA, s. r. o. is a recruiting/headhunting company looking for candidates with a professional performance and skills to fill either lower or higher job positions within the job market. Our consultants are trained and experienced individuals, always committed to companies as well as the candidates to help them find the most suitable job opportunity that guarantees a profitable collaboration for both sides.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 14
811 08 Bratislava - mestská časť Staré mesto