Pridať inzerát

Servisný technik (Nové Zámky, Rožňava, Sereď, Zvolen)

SOLUZIONA s. r. o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom poľnohospodárskej techniky, servisom a poradenstvom, hľadáme servisného technika.
Vašou pracovnou náplňou bude:
- Diagnostika a oprava porúch poľnohospodárskej techniky v rámci záručného a
po záručného servisu
- Údržbové práce poľnohospodárskej techniky
- Pred predajný servis strojov pred odovzdaním zákazníkovi, odovzdanie strojov
- Komunikácia so zákazníkom
- Pravidelné servisné školenia doma a v zahraničí
- Vyhľadávanie, objednávanie a dodávka dielov potrebných na opravu

- 13. plat
- Stravné lístky v hodnota 4,80€ (zamestnanec hradí 1€)
- Služobné auto
- Firemný pracovný odev
- Príplatky v zmysle zákonníka práce

Bydlisko od Rožňavy, Nových Zámkov, Seredi alebo Zvolena v okruhu 50km.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2021 (ostáva ešte 35 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Spoločnosť je výhradným dovozcom poľnohospodárskej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie, elektrotechnické (slaboprúd), automechanik, mechanik - elektronik

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Internet - základy

Vodičský preukaz

B, T

Počet rokov praxe

3
5

- Technické a technologické znalosti v
opravárenstve, diagnostika porúch, obsluha a
riadenie strojov
- Schopnosť čítať technickú dokumentáciu,
elektrické a hydraulické schémy, výkresy
- Základné práce s meracou technikou
- Pracovné nasadenie, časová flexibilita,
samostatnosť, spoľahlivosť, schopnosť pracovať v
tíme, komunikatívnosť a zodpovednosť za zverenú
prácu

SOLUZIONA, s. r. o. is a recruiting/headhunting company looking for candidates with a professional performance and skills to fill either lower or higher job positions within the job market. Our consultants are trained and experienced individuals, always committed to companies as well as the candidates to help them find the most suitable job opportunity that guarantees a profitable collaboration for both sides.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 14
811 08 Bratislava - mestská časť Staré mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mário Mikuš
Tel.: +421940636800
E-mail: poslať životopis