Pridať inzerát

Elektromechanik – zmenový údržbár

SOLUZIONA s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 300 EUR/mesiaczáklad 1.100€ + variabilná zložka do výšky 200€
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre medzinárodnú, výrobnú spoločnosť v Nitre, hľadáme skúseného elektromechanika/zmenového údržbára. Vašou pracovnou náplňou bude najmä:
- oprava a údržba výrobných technologických zariadení,
- vykonávanie odborných elektrických prác,
- oprava, montáž, udržiavanie a manipulácia na elektrotechnických a strojnotechnologických zariadeniach,
- preventívna údržba, inšpekčné prehliadky, plánované opravy
- analýza príčin vzniku porúch, prevencia, predikcia, návrhy na zlepšenia.

- mesačné odmeny podľa výkonu
- letný a zimný bonus
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie (III. pilier)
- stravné lístky
- všetky príplatky podľa Zákonníka práce

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Váš aktuálny životopis na e-mail: lklucka@soluziona.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2019 (ostáva ešte 21 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Rýchlo rozvíjajúca sa medzinárodná spoločnosť, zameraná na sériovú výrobu kovových výliskov najmä pre automobilový a elektrotechnický priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

výroba, strojárstvo

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax na obdobnej pozícii min. 3 roky
- ukončené vzdelanie elektrotechnického zamerania
- platné osvedčenie podľa §22 vyhlášky MPSVaR č.508/2009 Z.z. - podmienka
- platná vyhláška §23 - výhodou
- praktické skúsenosti s údržbou strojov a zariadení
- manuálna zručnosť
- samostatnosť, zodpovednosť, zmysel pre detail, precíznosť, flexibilita
- schopnosť pracovať v tíme, iniciatíva

SOLUZIONA, s. r. o. is a recruiting/headhunting company looking for candidates with a professional performance and skills to fill either lower or higher job positions within the job market. Our consultants are trained and experienced individuals, always committed to companies as well as the candidates to help them find the most suitable job opportunity that guarantees a profitable collaboration for both sides.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 14
811 08 Bratislava - mestská časť Staré mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Ladislav Klučka
Tel.: +421940636800
E-mail: poslať životopis