Pridať inzerát

Personálny konzultant

SOLUZIONA s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacVariabilná zložka odmeny (0 - 1.400€ vyplácaná kvartálne)
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kandidáta/kandidátku s detektívnymi zručnosťami na pozíciu Personálny konzultant.
Aktuálne spolupracujeme s viacerými nadnárodnými spoločnosťami (a črtajú sa nám ďalšie zaujímavé projekty), kde budeš mať príležitosť naučiť sa veľa nových vecí v rozličných oblastiach.

Tvojou pracovnou náplňou bude:
- prieskum trhu - aktívne vyhľadávanie vhodných kandidátov na otvorené pracovné pozície (Profesia, LinkedIn, Facebook, Instagram),
- telefonická selekcia vhodných kandidátov - kandidáti, ktorí úspešne prejdú telefonickým pohovorom, budú pozvaní na osobné stretnutie do spoločnosti,
- realizácia osobných pohovorov,
- testovanie jazykových zručností, špeciálnych odborností, následné vyhodnocovanie testov,
- príprava profilov vhodných kandidátov a následné reportovanie všetkých potrebných informácií klientovi,
- osobný kontakt s klientom a s tým súvisiace personálne poradenstvo v rozsahu firmou poskytovaných služieb, budovanie vzťahov s klientmi,
- ad hoc úlohy podľa zadania nadriadeného.

- príležitosť pracovať na zaujímavých projektoch pre medzinárodné spoločnosti,
- motivujúci systém finančného ohodnotenia: fix + variabilná zložka odmeny,
- jazykové kurzy hradené zamestnávateľom (angličtina, alebo španielčina),
- príspevok na športové aktivity,
- notebook, telefón aj na súkromné účely,
- flexibilná pracovná doma, možnosť home-office,
- rozličné firemné akcie.

Ak ťa naša pozícia zaujala, neváhaj nám čím skôr zaslať svoje CV na e-mail: adiaz@soluziona.sk.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozíciu obsadzujeme do nášho tímu SOLUZIONA, s.r.o., ktorá sídli v centre Starého mesta v BA (Dunajská 14).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

personálny manažment/psychológia

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

2

Daj nám o sebe vedieť ak:
- Máš chuť rozvíjať svoje zručnosti a rád/rada sa učíš nové veci.
- Ovládaš angličtinu minimálne na úrovni B1 - B2 – tvoji klienti budú predovšetkým nadnárodné spoločnosti.
- Si orientovaný na cieľ a nevzdávaš sa pri prvej, ani pri druhej prekážke.
- Si zodpovedný, kreatívny, samostatný, komunikatívny a dokážeš si efektívne zorganizovať svoje povinnosti.
- ... a v neposlednom rade ti nechýba pozitívny prístup k práci, teda povieme to na rovinu: hľadáme optimistu :)

SOLUZIONA, s. r. o. is a recruiting/headhunting company looking for candidates with a professional performance and skills to fill either lower or higher job positions within the job market. Our consultants are trained and experienced individuals, always committed to companies as well as the candidates to help them find the most suitable job opportunity that guarantees a profitable collaboration for both sides.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SOLUZIONA s.r.o.
Dunajská 14
811 08 Bratislava