Pridať inzerát

Junior Sales Manager pre IT a mobilné aplikácie

Solition, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Panenská 13, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 2 000 EUR/mesiacneobmedzené osobné ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledov
  • Termín nástupu: 1.12.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš:
- získať skúsenosti v zahraničnom obchode? - pracovať v dynamickom tíme?
- spoznať nové inovatívne aplikácie v IT?
- si rozšíriť obzory v aplikačnom IT priemysle a s tým spojeným medzninárodným obchodom?
- sa naučiť obchodovať s inovatívnymi mobilnými aplikáciami v oblastiach elektromobility, digitálnych platieb?

Hľadáme:
- junior sales managera
- nemčina písmom i slovom
- angličtina vítaná
- nadpriemerné komunikačné schopnosti
- cieľavedomosť
- zodpovednosť
- samostatnosť

Máme:
- skvelé inovatívne riešenie pre mobilné telefóny v oblasti digitálnych platieb
- mladý výnimočný tím softvérových analytikov, developerov a kreatívcov
- unikátne softvérové riešenie ocenené viacerými zahraničnými korporáciami

Ponúkame:
- vedomosti a znalosti v oblasti mobilných platieb a bankingu
- skúsenosti v zahraničnom obchode
- motivačný program finacných benefitov a zamestnaneckých výhod

Štrukturovaný životopis zasielajte prosím na jobs@solition.sk. Preferujeme životopisy s fotografiou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2021 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, IT

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Máme rozsiahle skúsenosti s vývojom a využívaním najnovších technológií. Softvérové riešenia a online aplikácie dokážu v rekordnom čase a radikálnym spôsobom ovplyvniť konkurencieschopnosť, podiel na trhu, objem tržieb. Na spotrebiteľský a pracovný trh vstúpila generácia rodených užívateľov a konzumentov technológií, vo všetkých aspektoch života. Úspešné firmy delí od tých druhých najmä ich vizionársky prístup. A ten je v súčasnosti neoddeliteľný od technologického pokroku.

Náš tím expertov pokrýva celé spektrum moderných softvérových riešení. Navrhujeme, programujeme a integrujeme online portály, aplikácie, internetové obchody, intranetové systémy, finančné systémy, skladové a podnikové informačné systémy.

Sme profesionáli vo všetkých štádiách životného cyklu nasadenia nových riešení. Od úvodnej analýzy vašich biznis procesov, cez tvorbu, programming a implementáciu systémov, po monitoring a upgrade.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov