Pridať inzerát

HR špecialista

Solitea Slovensko, a.s.

  • Miesto práce: Plynárenská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy po skúšobnej dobe je 1500 EUR/mesiac, variabilná zložka mzdy (kvartálne (do 300 €). Finálne platové ohodnotenie bude stanovené na základe skúseností kandidáta a typu pracovného pomeru.
  • Termín nástupu: 01.07.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HR oddelenie v Solitea Slovensko, a.s. nie je veľké, ale o to pestrejšiu prácu v ňom nájdeš. Do nášho zladeného tímu hľadáme ďalšieho spoľahlivého parťáka, ktorého úlohou bude:
- Aktívna práca s Linked Inom a sociálnymi sieťami (v spolupráci s oddelením marketingu),
- inzercia voľných pracovných miest,
- selekcia životopisov, telefonické predvýbery a osobné pohovory s hiring manažérmi a HRBP,
- vytváranie Talent poolov a aktívna práca s nimi,
- spolupráca na projekte stáží,
- podpora v oblasti starostlivosti o zamestnancov,
- participácia na implementácii HR projektov,
- spolupráca s internými tímami - najčastejšie budeš komunikovať s kolegami z HR tímu, marketingu a financií.

S kým budeš pracovať?
O Slovensko sa za HR oblasť staráme dve, ale v rámci holdingu Solitea je nás 15. Spolupráca je na úrovni CZ/SK. Do tímu radi zoberieme aktívnych študentov končiacich školu, IT recruiterov, či juniorov.

Pracujeme, aby sme žili...a preto u nás môžeš čakať:
- 5 týždňov dovolenky
- 3 dni Sick Day
- doba, kedy pracuješ, je z veľkej časti na tebe
- voľba kombinácie práce v kancelárii s home office
- gastro príspevok 5 € na deň plne hradený zamestnávateľom
- občerstvenie na pracovisku (výborná káva, ovocie, sem tam firemné raňajky...)
- variabilné benefity podľa vlastného výberu
- tvoj rozvoj podporíme odbornými seminármi a kurzami
- rôznorodosť práce, projektov a možnosť podieľať sa na ich tvorbe
- zázemie IT firmy so silným postavením na európskom trhu
- a veľa iných, ktoré si môžeš pozrieť tu: https://solitea.com/sk-sk/career/benefits

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Znalosť používania rôznych náborových kanálov
Minimálne 1 rok skúsenosti s recruitingom – ideálne v IT sektore
Skúsenosti práce s HR marketingom výhodou
Zodpovednosť, samostatnosť a dobrá organizácia práce

Holding Solitea patrí medzi európskych dodávateľov ICT riešení. Svojimi riešeniami pokrýva veľké spektrum subjektov od živnostníkov cez korporácie až po štátnu správu. Vytvára vlastné podnikové, ekonomické a mzdové systémy i zákazkový vývoj pre komerčný segment, verejnú správu, školstvo a zdravotníctvo.

Patríme medzi 3 najväčších partnerov spoločnosti Microsoft, kde dosahujeme Gold kompetenciu skoro pre všetky riešenia, ktoré Microsoft poskytuje. Prostredníctvom vyspelých podnikových systémov Vario, Byznys, ERP Money, Infor a Ekos zvyšujeme efektivitu riadenia firiem. Personalistiku a komplexný outsourcing miezd sprostredkovávame pomocou systému Vema. Vyvíjame Money S3, jeden z najrozšírenejších účtovných programov v ČR i SR, i najobľúbenejšiu cloudovú fakturačnú službu iDoklad. V našom portfóliu sú tiež pokladničné systémy ako Profi účtenka, Dotykačka, Markeeta a ďalšie POS systémy. Venujeme sa dátovej analýze, BI a príprave systémov na kľúč.

Napriek tomu, že veľkosťou dosahujeme parametre korporácie, atmosféra a kultúra u nás je jedinečná. Záleží nám na úspechu a spokojnosti každého človeka, svojich ľudí si vážime a podporujeme ich vyvážený život a zdravie.

V našich tímoch vítame talenty každého druhu od softwarových vývojárov cez profesionálov v starostlivosti o zákazníka až po silných lídrov. Naše dvere sú otvorené každému, kto dokáže prísť s originálnymi nápadmi a dokáže spolupracovať a počúvať ostatných.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov