Pridať inzerát

Obchodný konzultant Money S3

Solitea Slovensko, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Plynárenská 7, 821 09 Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacZákladná mzda od 1000€ + výkonnostné odmeny
  • Termín nástupu: ASAP, dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zmyslom Vašej práce bude komunikácia s existujúcimi zákazníkmi ako aj vyhľadávanie nových obchodných príležitostí. V práci sa zaručene nebudete nudiť, slovo monotónnosť nám nič nehovorí :) V priebehu dňa vybavíte e-maily, telefonáty, a zároveň budete získavať prehľad o potrebách a požiadavkách zákazníkov (najmä ale nie len) softvéru Money S3. Spolupracovať budete hlavne s oddelením technickej podpory vďaka čomu budete mať dosah na pridanú hodnotu našich softvérov pre zákazníkov. Po ruke budete mať vždy priateľský tím a za sebou spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami na trhu ekonomických systémov.

Náplň práce pozostáva najmä z týchto činností:
- predaj v zmysle reagovania na prichádzajúci dopyt -> potenciálneho zákazníka prevediete celým obchodným procesom od kontaktovania, až po úspešnú realizáciu obchodu,
- na dennej báze budete komunikovať s našimi existujúcimi zákazníkmi a riešiť ich problémy a požiadavky,
- budete spolupracovať s technickým oddelením pri získavaní potrebných informácií pre zákazníkov a návrhoch riešení,
- pozícia zahŕňa aj činnosti spojené s back-office ako fakturácia, vytváranie ponúk, správa licencií a pod.,
- budete spravovať e-shopové objednávky,
- budete si viesť podrobnú evidenciu Vašej obchodnej činnosti podľa interných postupov,
- po zaškolení budete naše riešenia prezentovať priamo u zákazníkov.

Ponúkame Vám:
- zázemie IT firmy so silným postavením na európskom trhu,
- prácu na dlhodobých projektoch a príležitosti kariérneho posunu,
- podporu Vášho kariérneho i osobného rastu vo forme rôznych kurzov a školení.

Pozrite sa tiež na Balíček zamestnaneckých benefitov: www.solitea.cz/sk/career/benefits

Pracovné miesto Vás čaká v nových, pohodlných priestoroch v BBC5 na Plynárenskej 7/C v Bratislave avšak v dnešnej dobe je samozrejmosťou aj práca z domu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, ekonomika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Počet rokov praxe

obchod
2

- 2-3 ročná prax na obchodnej pozícii je podmienkou (ideálne s ekonomickými systémami),
- znalosť ekonomických systémov (a výhoda znalosti Money S3),
- predchádzajúca prax s CRM systémami,
- veľmi dobré komunikačné a prezentačné schopnosti,
- obchodný drive, vyjednávacie a obchodné schopnosti,
- proklientský prístup, asertívne jednanie a ochota pomôcť s riešením problémov,
- systematický a zodpovedný prístup k práci.

Holding Solitea patrí medzi európskych dodávateľov ICT riešení. Svojimi riešeniami pokrýva veľké spektrum subjektov od živnostníkov cez korporácie až po štátnu správu. Vytvára vlastné podnikové, ekonomické a mzdové systémy i zákazkový vývoj pre komerčný segment, verejnú správu, školstvo a zdravotníctvo.

Prostredníctvom vyspelých podnikových systémov Vario, Byznys, ERP Money, Infor a Ekos zvyšujeme efektivitu riadenia firiem. Personalistiku a komplexný outsourcing miezd sprostredkovávame pomocou systému Vema. Vyvíjame Money S3, jeden z najrozšírenejších účtovných programov v ČR i SR, i najobľúbenejšiu cloudovú fakturačnú službu iDoklad. V našom portfóliu sú tiež pokladničné systémy ako Profi účtenka, Dotykačka, Markeeta a ďalšie POS systémy. Venujeme sa dátovej analýze, BI a príprave systémov na kľúč.

V našich tímoch vítame talenty každého druhu od softwarových vývojárov cez profesionálov v starostlivosti o zákazníka až po silných lídrov. Naše dvere sú otvorené každému, kto dokáže prísť s originálnymi nápadmi a dokáže spolupracovať a počúvať ostatných.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Solitea Slovensko a. s.
Plynárenská 7/C
821 09 Bratislava