Pridať inzerát

Java programátor senior

SoliT, s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 200 EUR/mesiac13.plat, odmeny...vyska mzdy bude zavisiet od seniority a potrebnych znalosti
  • Termín nástupu: čo najskôr
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegov pre nové projekty (komerčné) v oblasti vývoja v Jave 8.

Budete využívať nasledovné technológie (potrebná znalosť):
Java8, RxJava, Apache Camel, Spring Boot, Maven, Ansible, Kubernetes, Docker, Elastic

Výhody: zaujímavý projekt pre telekomunikačných operátorov s modernými technológiami zahŕňajúcimi Spring frameworky (Spring, Boot a pod.), deployment do orchestračných platforiem ako Openshift, Kubernetes, Docker, Swarm, plné využitie CI/CD nástrojov počas vývoja a nasadzovania - vrátane kontroly kvality kódu cez SonarQ a pokrytia zdrojového kódu Unit testami.
Naše riešenia sú už dlhodobo využívané mobilnými operátormi na Slovensku i v zahraničí s medzinárodnými koncovými zákazníkmi (B2B ako napr. T-Mobile, Orange, A1, Claro, Vodafone, British Telecom)

Ide o prácu na projekte pre nadnárodnú firmu dodávajúcu platformy pre správu a monitoring infraštruktúry telekomunikačných operátorov, aktuálne primárne 5G sietí.

Sú potrebné skúsenosti s vývojom produktov na realtime spracovanie dát a ich streaming, oboje vo veľkých množstvách (ako je tomu napríklad v telco spoločnostiach a pod.)

Aktuálne je možnosť práce na diaľku / HO, ale zatiaľ nebránime ani fyzickému prístupu do pracovných priestorov :-)

Viac detailov o jednotlivých projektoch Vám predstavíme radi osobne.

13.plat., odmeny, školenia, mimopracovné aktivity, dobrý kolektív

Svoj životopis prosím pošlite e-mailom na adresu [email protected]
Po preštudovaní CV sa Vám ozveme, ak budete vyhovovať našim podmienkam.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, ekonomické, humanitné, technické, stavebné, elektrotechnické, strojárske, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
Apache Camel - Pokročilý
RxJava - Pokročilý
Spring Boot - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť anglického jazyka
Komunikatívnosť, spoľahlivosť, precíznosť, samostatnosť, analytické myslenie.
Výhodou bude, ak máte znalosti aj v niečom z nasledovného: Maven, Ansible, Elastic,Docker, Kubernetes

Dodávka softvérových služieb, softvérový vývoj na základe požiadaviek zákazníka, komplexné IT riešenia, konzultácie v oblasti IT, outsourcing.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt