Pridať inzerát

PHP developer

SoliT, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiac13.plat, odmeny
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Praca pre bankové alebo telekomunikacne odvetvie v PHP teame.
Analyza, implementacia a support interných systémov a aplikácii v oblasti e-commerce.
Riešenia na mieru podľa požiadaviek klienta (vystavba e-shopu od základu)
Spolupráca s projektovým tímom u klienta
Vývoj nových e-commerce riešení pre telco oblasť
Údržba existujúcej e-shop domény

13.plat, odmeny, praca v mladom nekonfliktnom kolektive, praca v oblasti s najnovsimi technologiami, profesny rast

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technicke, IT, elektrotechnicke

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - pokročilý
PHP - pokročilý
SQL - pokročilý
XML - pokročilý
AJAX - pokročilý
Oracle Database - základy

Počet rokov praxe

2

Idealny kandidat by mal mat minimalne dvojrocne skusenosti s objektovo- orientovanym programovanim
Mal by ovladat technologie PHP.
Okrem toho su vitane znalosti zo SOAP webservices, REST, JSON, znalosti so SOA architekturou, znalost OOP design paternov, LARAWEL FW alebo Symphony, taktiez ovladanie TYPO3 a relacnych databaz je plus.

Co sa tyka osobnostnych predpokladov: samostatnost, komunikativnost, precíznosť, analytické myslenie, byt zodpovedny za svoju pracu

Dodávka softvérových služieb, softvérový vývoj na základe požiadaviek zákazníka, komplexné IT riešenia, konzultácie v oblasti IT, outsourcing.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Trnavská cesta 106
821 01 Bratislava