Pridať inzerát

Elektromontér - Trnava

SolinTech Electro Installations s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiac1100€/mesiac - TPP (v čistom) 2000€/mesiac - živnosť
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme 4 elektrikárov / elektromontérov pre náš projekt v Trnave. Práca je dlhodobá a pracuje sa v čistej hale.

Náplň práce:
- elektromontážne práce
- zapájanie VN a NN
- manipulácia a údržba na zariadeniach vysokého a nízkeho napätia,
- vykonávanie elektrickej inštalácie v nových budovách, rekonštrukcia pôvodných elektroinštalácií v starších objektoch,
- montáž elektrických zariadení

Platové ohodnotenie:
1100€/mesiac - TPP (v čistom)
2000€/mesiac - živnosť (faktúracia a splatnosť 14/14)

- Stabilná a dlhodobá práca
- Kariérny rast
- Priateľský kolektív
- Nepretržitá podpora od nášho tímu
- Značkové pracovné oblečenie (Engelbert Strauss) po skúšobnej dobe (TPP)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektrikár, elektromontér

Počet rokov praxe

1

- Vodičské oprávnenie skupiny B (výhodou)
- Vlastné príručné náradie
- Samostatnosť

Naša spoločnosť SolinTech Electro Installations s.r.o. sa špecializuje na poskytovanie komplexných služieb v oblasti automatizácie (mechanické, elektro a inštalačné činnosti) od počiatočného návrhu až po konečnú implementáciu. Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti elektroinštalácií, automatizácie a robotizácie v zahraničí ale aj na Slovensku. Naše aktivity organizujeme pre klientov z priemyselného sektora.