Pridať inzerát

Obchodný zástupca - predajca veľkoobchodu s podlahami

SOLIDWAY, s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacPlat sa skladá zo základnej zložky a prémie. Základná zložka platu začína od 900 € brutto mesačne a výška prémie závisí od dosiahnutých skúseností, zručností, ale hlavne od mesačných obchodných výsledkov. Každého kandidáta posudzujeme individuálne.
  • Termín nástupu: Ihneď alebo dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stabilná a prosperujúca obchodná spoločnosť hľadá do svojho predajného tímu odborného predajcu pre pozíciu oblastného obchodného zástupcu. Základom náplne sú komunikačné a predajcovské činnosti spojené s prezentáciou podlahového sortimentu veľkoobchodným zákazníkom, starostlivosť o existujúcich a vyhľadávanie nových zákazníkov v pridelenom regióne, školenia, spracovanie cenových ponúk a doťahovanie jednotlivých obchodných prípadov. Ak ti vyhovuje samostatná práca, nesedavé zamestnanie, dynamické nasadenie, si komunikačný typ, vieš sa predať a máš rád ľudí, toto je tvoj job ;-)

Ponúkame prácu v príjemnom kolektíve, moderné auto, flexibilný pracovný čas, perspektívu osobného rastu, zaujímavý príjem odvíjajúci sa od tvojich vlastných výsledkov + ďalšie finančné aj nefinančné benefity ako napr.
- osobné vzdelávanie, školenia, kurzy
- zamestnanecké zľavy
- bonus pri výročí zamestnania, životnej udalosti
- strava nad rámec zákona
- spoločné firemné akcie
- preplatenie športových aktivít
- auto, ipad, iphone, comp aj na súkromné účely
- ďalšie benefity a bonusy

Hľadáme obchodníka pre vybraný región západného Slovenska. Bratislavský, Trnavský a časť Trenčianského kraja slúžia na orientačnú predstavu, konkrétne pridelený región bude zohľadňovať bydlisko vybraného predajcu. Pracovné pohovory sa budú konať v Žiline na adrese firmy. Životopisy a motivačné listy posielajte e-mailom. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, vážime si každý prejavený záujem... Po starostlivom zvážení sa ozveme uchádzačom, ktorí najviac spĺňajú naše kritériá a pozveme ich na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Microsoft Windows - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Očakávajú sa vlastnosti ako samostatnosť, komunikatívnosť, kolegialita, ústretovosť, dynamika, výkonnosť a hlavne otvorenosť učiť sa a čeliť novým výzvam. Orientácia na zákazníka a príjemné vystupovanie sú nevyhnutnosťou, rovnako ako vzťah k šoférovaniu - pravidelnému cestovaniu v pridelenom regióne. Predchádzajúca prax na podobnej pozícií je vítaná, avšak nie nevyhnutná. Ukáž nám, že si schopný a cieľavedomý a získaš dôležité postavenie v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti.

SOLIDWAY - veľkoobchod s podlahami a podlahovým príslušenstvom. Zastupujeme na slovenskom trhu viaceré renomované a kvalitné značky, prevažne nemeckej výroby. Prispievame k skrášľovaniu interiérov zákazníkov po celom Slovensku!
Zakladáme si na dobrej firemnej atmosfére, vzťahoch a kvalitných službách. Sme kolektív ľudí, ktorí majú radi nové výzvy a neboja sa ich prekonávať... Mnohí z nás sa venujú pravidelným športovým aktivitám, zdravému životnému štýlu a snažíme sa o pozitívny pohľad na svet ;-)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Štrková 973/23A
010 01 Žilina
http://solidway.sk, https://www.facebook.com/solidway.sk/