Pridať inzerát

Copywriter - pisateľ na plný úväzok

SOLA Switzerland EU s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Novozámocká 1065, 951 12 Ivanka pri Nitre
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiac(min. nástupná mzda - konečná výška mzdy závisí od celkových skúseností kandidáta)
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš bohatú slovnú onú?
Ak parádne píšeš, rozumieš vtipu a chceš pre nás pracovať in-house, chceme ťa!
Napíš nám na paradnepisem@solaswiss.com a získaj vplyv na nové formovanie prestížneho švajčiarskeho brandu Sola vo svete.

Vitamíny a čerstvé ovocie. Lebo u nás platí - v zdravom tele, zdravý duch.
Výhodné zamestnanecké ceny na všetky produkty. Aby už nikdy viac nevznikol problém pri výbere darčekov. ☺
Zábavný kolektív, po akom každý túži.

Pracovná pozícia si vyžaduje prítomnosť v sídle spoločnosti.
V prípade Vášho záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite Váš životopis a MOTIVAČNÝ LIST. V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať do troch týždňov od prijatia Vášho životopisu, bola v prvom kole výberového procesu daná prednosť inému kandidátovi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Zahviezdiš, ak dávaš parádne headliny aj v ďalších cudzích jazykoch. Stalkovanie noviniek zo sveta médií a marketingu by malo byť pre teba samozrejmosťou. ☺

Buď kreatívna/-y, povedz nám viac o sebe a o tvojich schopnostiach. Vyšanti sa v životopise. Ale chceme aj určite vedieť, prečo chceš pre nás robiť.

Keďže zákon nám káže, uvádzame aj našu minimálnu ponúkanú mzdu. Ale o peniazoch sa budeme baviť podľa tvojich schopností. Tie zákon odhadnúť nevie.

V prípade, že ťa nebudeme kontaktovať do troch týždňov od prijatia životopisu, v prvom kole výberka sme dali prednosť druhým makačom.

Spoločnosť Sola Switzerland EU s.r.o. sa zaoberá predajom a distribúciou vlastných výrobkov pre gastronómiu a domácnosť v celej Európe. Jej materská švajčiarska spoločnosť je známym výrobcom príborov už od roku 1866 na celom svete. Viac informácií na www.solaswiss.com a www.solapoint.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Novozámocká 1065
951 12 Ivanka pri Nitre