Pridať inzerát

ANGULAR Frontend Developer (m/ž)

Softplan Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Čajakova 18, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1900 + podľa skúseností
  • Termín nástupu: ASAP / po dohode
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu, ktorý sa venuje vývoju geografického informačného systému INGRADA s webovým rozhraním, hľadáme šikovného frontend developera so skúsenosťami, ktorý má záujem pracovať na .NETovom projekte s najmodernejšími technológiami. Ide o vývoj úplnej novej verzie nášho produktu, ktorý momentálne používajú stovky nemeckých samospráv. Priprav sa na medzinárodný tím, najnovšiu verziu Angularu, Angular Material, C# na backende, vývoj nových komponentov a možnosť neustále napredovať a zvyšovať kvalitu našich riešení.

Fungujeme agilne, ráno sa spolu s našimi nemeckými kolegami stretneme na standupe, kde si preberieme na čom aktuálne pracuješ, ako sa ti darí a s čím potrebuješ poradiť. Následne si rozoberieme tasky z boardy a keďže makáme na novom projekte, budeš sa venovať najmä vývoju novej funkcionality a komponentov. CodeReview a dodržiavane best-practices sú u nás samozrejmosťou, často navzájom diskutujeme, aby sme spoločne našli to najlepšie riešenie. Rozhodne sa u nás uplatní kolega, ktorý má chuť veci neustále zlepšovať.

Ako bonus Ti ponúkame možnosť pracovať na projekte aj v Nemecku, či už čiastočne alebo dlhodobo, a získať tak nové skúsenosti, ktoré v budúcnosti určite využiješ.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1900 + podľa skúseností

# super kolektív, ktorý sa stretáva aj mimo práce
# možnosť čiastočne, ale aj dlhodobo pracovať v zahraničí
# lekcie nemčiny priamo v priestoroch firmy a možnosť ju reálne využiť
# flexibilný pracovný čas a príležitostný home office
# agilné formy vývoja - SCRUM
# stabilné a zaujímavé projekty spojené s kariérnym rastom
# široké portfólio frontendových a backendových technológií
# interné workshopy
# možnosť prísť do práce bicyklom či kolobežkou (sprcha vo firme)
# teambuildingy, vianočné párty, floorball, yoga, ...
# nadštandardné technické vybavenie
# nadštandardné občerstvenie plus narodeninové a meninové koláčiky :-)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Typescript | Javascript - pokročilý
- Angular 2+ - základy
- HTML, CSS - pokročilý
- C# | Java - základy
- zodpovednosť
- chuť pracovať v tíme a on-site

Výhodou:
- pokročilá znalosť Angularu
- pokročilá znalosť Angular Material
- pokročilá znalosť C#
- skúsenosti s .NETom
- skúsenosti s ASP .NET WEB API
- znalosť nemčiny, alebo chuť sa ju naučiť

Sme dynamická a neustále rastúca firma so stabilnými zákazkami pre nemecký trh. Máme 20 ročné skúsenosti, zaujímavé projekty v .NETe aj v JAVE, pozície v Bratislave aj v Nemecku a našim kolegom poskytujeme možnosť kariérneho rastu. Všetky naše produkty sa radia medzi lídrov vo svojich segmentoch a uľahčujú život a prácu tisícom našich zákazníkov v Nemecku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Čajakova 18
811 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jozef Arpáš
E-mail: poslať životopis