Pridať inzerát

MS SQL/DWH developer - Telco/Banking

SOFTEC, spol. s r.o.

  • Miesto práce: EINPARK, Einsteinova 33, Bratislava - Petržalka, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 300 EUR/mesiacod 2300,- €/mes. (btt.) - atraktívna variabilná zložka mzdy + ďalšie benefity. Výsledné mzdové ohodnotenie závisí od úrovne skúseností a výkonu.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť súčasťou unikátnych projektov a pracovať s najmodernejšími technológiami? Do nášho development tímu hľadáme skúseného DB developera/architekta na platforme MSSQL (TSQL, SSIS, SSAS), ktorý sa bude podieľať na vývoji dátových skladov v oblasti telekomunikácií a bankovníctva.

Rozvíjaj svoju kariéru v prestížnej softvérovo-konzultačnej spoločnosti SOFTEC, ktorá patrí k top dodávateľom v oblasti business a IT integrácie.

ČO BUDE TVOJOU ÚLOHOU:

  • spolupodieľanie sa na vývoji DWH/BI riešenia pre našich zákazníkov - implementácia a optimalizácia transformačných procedúr TSQL,
  • tvorba biznis aplikácií používaných v rámci ODS/DWH riešení
  • participácia na vytváraní riešení realizujúcich near realtime transformácie medzi zdrojovými systémami a cieľovou DB
  • spolupráca a aktívna komunikácia s ostatnými členmi vývojového tímu pri realizácii riešenia.

ČO TI PONÚKAME?

  • možnosť pracovať na zmysluplných IT riešeniach, ktoré uľahčujú život;
  • kariérny rast a rozvoj, účasť na aktivitách expertných centier – zdieľanie najnovších IT trendov;
  • prepracovaný systém odborného vzdelávania a rozvoja soft skills;
  • prácu v skvelom kolektíve, kde kolegovia sú aj priateľmi;
  • zaujímavý benefitný systém zohľadňujúci level seniority (dni dovolenky navyše, príspevok na zdravie, na technologickú vychytávku, príspevok do 3. piliera DDS, sabatical, auto na operatívny leasing);
  • množstvo športových a kultúrnych aktivít, Multisport karta, ďalšie benefity na podporu zdravia (lekárske vyšetrenia, masáže, wellness procedúry, atď.);
  • príspevok na jazykové vzdelávanie;
  • nielen prácou sme živí – spoločné firemné a divízne akcie, výlety a aktivity;
  • flexibilný pracovný čas s možnosťou home office v najzelenšom office v Bratislave;
  • priestory najzelenšej kancelárskej budovy na Slovensku s veľkou terasou, oddychovou zónou a cyklomiestnosťou.

Ak ťa ponuka zaujala, neváhaj a pošli nám svoje CV tu, alebo na e-mail adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, SW vývoj

Počet rokov praxe

3

ČO OČAKÁVAME:

  • TSQL (primárne dávkové spracovanie) – senior
  • výhodou sú skúsenosti s C# - tvorba CLR procedúr,  Powershell – automatozícia, git, bash/linux a Apache Kafka,
  • ideálne znalosti z Telco/Banking domény - nie je to však podmienka.

Ďalšie požiadavky na ideálneho kandidáta:

  • aspoň 2 roky praxe vo vývoji DB riešení;
  • samostatnosť a proaktívny prístup;
  • ochota a schopnosť neustále sa učiť;
  • zodpovedný prístup k práci;
  • tímová a zákaznícka orientácia;
  • analytické a logické myslenie.

SOFTEC s.r.o., to je profesionalita v oblasti vývoja SW riešení na kľúč už vyše 30 rokov. Sme partnerom súčasných i budúcich lídrov v rôznych segmentoch trhu.

Ako softvérovo-konzultačná spoločnosť poskytujeme svoje služby na Slovensku, v Česku a v ďalších ôsmich krajinách Európy. Jedná sa najmä o poradenstvo v oblasti informačných systémov, analýzu, navrhujeme a vyvíjame komplexné IT riešenia a zabezpečujeme systémovú integráciu a outsourcing. Našimi kľúčovými klientmi sú významné banky, poisťovne, orgány štátnej správy a telekomunikačné firmy.

Za úspechmi Softecu stoja ľudia. Pracujú u nás starostlivo vyberaní a motivovaní pracovníci sústredení do vysoko výkonných tímov. Práca v Softecu, to je záruka profesionality a je vstupenkou do sveta IT biznisu. Mladým talentom vytvárame inšpiratívne podmienky pre profesionálny i osobnostný rozvoj a vzdelávanie.

V roku 2018 sme získali ocenenie IT projekt roka za biometrickú (tvárovú) identifikáciu klienta bez jeho fyzickej prítomnosti pre Tatra banku.

Inovácie, budúcnosť, SOFTEC. Spoj s nami svoju kariéru!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov