Pridať inzerát

Skúsený Java developer

SOFTEC, spol. s r.o.

  • Miesto práce: Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacOd 1 800,- €/mes. + variabilná zložka mzdy + ďalšie benefity; Sme pripravení ohodnotiť aj vysokú úroveň skúseností a výkonu
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

Trpezlivosť máš v génoch a náročné vývojárske úlohy sú pre Teba „hračka“? Hľadáš perspektívu dlhodobej spolupráce a priestor pre profesijný rast? Si šikovný technológ nadšený pre model driven development? Ak si si v duchu odpovedal na tieto otázky ÁNO, potom neváhaj a daj nám o sebe vedieť!
Do nášho development tímu hľadáme skúseného JAVA/J2EE developera, ktorý sa bude podieľať na vývoji core insurance alebo public systémov.
Rozvíjaj svoju kariéru v prestížnej softvérovo-konzultačnej spoločnosti SOFTEC, ktorá patrí k top dodávateľom v oblasti business a IT integrácie.

Čo bude tvojou úlohou?

  • vyvíjať BE riešenia v oblasti poisťovníctva/public – v technológiách JAVA/J2EE, JPA, Maven, Eclipse Spring, HTML/ CSS, JavaScript, Git;
  • modelovať biznis doménu v UML;
  • pracovať s DB, MS SQL;
  • implementácia aplikačných funkcií, zmenových požiadaviek, otestovanie vytvorených funkcií, nasadzovanie do produkcie;
  • spolupráca a aktívna komunikácia s ostatnými členmi vývojového tímu pri realizácii riešenia.

Čo ti ponúkame?

  • možnosť pracovať na zmysluplných IT riešeniach, ktoré uľahčujú život;
  • kariérny rast a rozvoj, účasť na aktivitách expertných centier – zdieľanie najnovších IT trendov;
  • prepracovaný systém odborného vzdelávania a rozvoja soft skills;
  • prácu v skvelom kolektíve, kde kolegovia sú aj priateľmi;
  • zaujímavý benefitný systém zohľadňujúci level seniority (dni dovolenky navyše, príspevok na zdravie, na technologickú vychytávku, príspevok do 3. piliera DDS, sabatical, auto na operatívny leasing);
  • množstvo športových a kultúrnych aktivít, Multisport karta, ďalšie benefity na podporu zdravia (lekárske vyšetrenia, masáže, wellness procedúry, atď.);
  • príspevok na jazykové vzdelávanie;
  • nielen prácou sme živí – spoločné firemné a divízne akcie, výlety a aktivity;
  • flexibilný pracovný čas s možnosťou home office (nielen v čase corony);
  • priestory najzelenšej kancelárskej budovy na Slovensku s veľkou terasou, oddychovou zónou a cyklomiestnosťou.

    Informácie o výberovom konaní

    Ak sa vidíš v tejto roli, neváhaj a pošli nám svoje CV.

    Požiadavky na zamestnanca

    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Vzdelanie v odbore

    Informatika, SW vývoj

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

    Ostatné znalosti

    Java - Mierne pokročilý

    Počet rokov praxe

    3

    Čo očakávame?

    Hľadáme zodpovedného a spoľahlivého developera, ktorý je schopný modelovať problém v UML, pozná príkazy nad databázami a baví ho vývoj a údržba a funkcionalít systémov.
    Očakávame:

    • relevantnú prax v oblasti vývoja enterprise riešení
    • skúsenosti s vývojom v technológiách JAVA/J2EE, JPA, Maven, Eclipse Spring, HTML/ CSS, JavaScript, Git;
    • schopnosť modelovania biznis domény v UML;
    • výhodou je nadšenie pre model driven development.

    SOFTEC s.r.o., to je profesionalita v oblasti vývoja SW riešení na kľúč už vyše 30 rokov. Sme partnerom súčasných i budúcich lídrov v rôznych segmentoch trhu.

    Ako softvérovo-konzultačná spoločnosť poskytujeme svoje služby na Slovensku, v Česku a v ďalších ôsmich krajinách Európy. Jedná sa najmä o poradenstvo v oblasti informačných systémov, analýzu, navrhujeme a vyvíjame komplexné IT riešenia a zabezpečujeme systémovú integráciu a outsourcing. Našimi kľúčovými klientmi sú významné banky, poisťovne, orgány štátnej správy a telekomunikačné firmy.

    Za úspechmi Softecu stoja ľudia. Pracujú u nás starostlivo vyberaní a motivovaní pracovníci sústredení do vysoko výkonných tímov. Práca v Softecu, to je záruka profesionality a je vstupenkou do sveta IT biznisu. Mladým talentom vytvárame inšpiratívne podmienky pre profesionálny i osobnostný rozvoj a vzdelávanie.

    V roku 2018 sme získali ocenenie IT projekt roka za biometrickú (tvárovú) identifikáciu klienta bez jeho fyzickej prítomnosti pre Tatra banku.

    Inovácie, budúcnosť, SOFTEC. Spoj s nami svoju kariéru!

    Počet zamestnancov

    250-499 zamestnancov