Pridať inzerát

Marketing Specialist

SOFTEC, spol. s r.o.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacod 1 500 EUR/mesiac min. 1 500,-€/mes. + variabilná zložka mzdy + ďalšie benefity. Výsledné mzdové ohodnotenie závisí od úrovne skúseností a výkonu.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho interného marketingového tímu hľadáme šikovnú posilu so zameraním na tvorbu obsahu a správu sociálnych sietí.

Čo budeš robiť?

  • Správa sociálnych sietí (LinkedIn, Facebook, Instagram)
  • Pravidelná tvorba obsahu (content plán, písanie príspevkov, tvorba krátkych videí, tvorba jednoduchej grafiky)
  • LinkedIn ambasádor – očakávame, že budeš aktívne vystupovať na sieti LinkedIn a pomáhať nám budovať image atraktívneho zamestnávateľa
  • Social selling – pomôžeš dohľadávať kvalitné leady na LinkedIne pre potreby kolegov zo salesu
  • Správa webstránky (pravidelná aktualizácia obsahu, písanie článkov na Blog)
  • Pomoc pri interných a externých eventoch

ČO PONÚKAME:

  • priateľských a zábavných kolegov, ktorí sú vždy ochotní pomôcť
  • možnosť marketingovo rásť a komunikovať zmysluplné IT riešenia, ktoré uľahčujú život;
  • možnosť sebarealizácie a prezentovania vlastných nápadov;
  • prepracovaný systém odborného vzdelávania a rozvoja soft skills
  • benefitný systém Kafetéria zohľadňujúci level seniority – dni dovolenky navyše, príspevok na zdravie, na technologickú vychytávku, príspevok na 3. pilier, nákup auta na operatívny leasing či sabbatical;
  • množstvo športových a kultúrnych podujatí (tzv. SOFTECOVICE, divízovice, tematické týždne, cvičenie v office), Multisport karta;
  • príspevok na jazykové vzdelávanie;
  • flexibilný pracovný čas;
  • inšpiratívne nové priestory v Einparku - najzelenšom office v Bratislave s terasou, cyklomiestnosťou, „mekáčom“ aj hipsterskými gastro prevádzkami.

Ak si sa v tejto pozícii našiel/-la, neváhaj a pošli nám svoje CV-čko aj s motivačným listom, v ktorom navrhni 1 konkrétne zlepšenie našej komunikácie na sociálnych sieťach. Budeme sa tešiť!  :).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Čo od vás očakávame:

  • minimálne 2 roky skúseností na podobnej pozícii (ideálne v odvetví IT)
  • „drive“ a proaktívny prístup
  • schopnosť preberať zodpovednosť a doťahovať veci do konca
  • schopnosť písať pútavé texty
  • skúsenosť s tvorbou jednoduchej grafiky (napríklad v Canve)
  • ovládanie aspoň základov PPC a Google Analytics

SOFTEC s.r.o., to je profesionalita v oblasti vývoja SW riešení na kľúč už vyše 30 rokov. Sme partnerom súčasných i budúcich lídrov v rôznych segmentoch trhu.

Ako softvérovo-konzultačná spoločnosť poskytujeme svoje služby na Slovensku, v Česku a v ďalších ôsmich krajinách Európy. Jedná sa najmä o poradenstvo v oblasti informačných systémov, analýzu, navrhujeme a vyvíjame komplexné IT riešenia a zabezpečujeme systémovú integráciu a outsourcing. Našimi kľúčovými klientmi sú významné banky, poisťovne, orgány štátnej správy a telekomunikačné firmy.

Za úspechmi Softecu stoja ľudia. Pracujú u nás starostlivo vyberaní a motivovaní pracovníci sústredení do vysoko výkonných tímov. Práca v Softecu, to je záruka profesionality a je vstupenkou do sveta IT biznisu. Mladým talentom vytvárame inšpiratívne podmienky pre profesionálny i osobnostný rozvoj a vzdelávanie.

V roku 2018 sme získali ocenenie IT projekt roka za biometrickú (tvárovú) identifikáciu klienta bez jeho fyzickej prítomnosti pre Tatra banku.

Inovácie, budúcnosť, SOFTEC. Spoj s nami svoju kariéru!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov