Príležitosť pre šikovných absolventov alebo študentov - Junior SW developer (ZA)

SOFTEC, spol. s r.o.

  • Miesto práce: Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/hod.od 1 300,- €/mes. v prípade zamestnanca, od 6,- €/hod. v prípade študenta; Výsledné mzdové ohodnotenie závisí od úrovne skúseností a výkonu.
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Doštudoval/a si a chceš budovať svoju kariéru po škole, ale možno nemáš predchádzajúcu prax? Chceš pracovať so skúsenými ľuďmi na zaujímavých projektoch? Bavia ťa algoritmy, programovanie a logické úlohy? Alebo si ešte študent/ka a chceš sa uplatniť v IT už počas školy? Tak čítaj ďalej.

Do našich projektových tímov hľadáme šikovných absolventov školy so SW zameraním, prípadne študentov 5. ročníka. Ako úspešný/á kandidát/ka sa môžeš zdokonaliť v týchto oblastiach (praktické znalosti sú výhodou, no čo nevieš, naučíme ťa):

  • JAVA, .NET, JavaScript, Angular, React, HTML, CSS;
  • popri vývoji si môžeš vyskúšať aj analytickú prácu alebo testerskú prácu.

Ak ťa ponuka zaujala, pošli nám svoje CV s UVEDENÍM TECHNOLÓGIÍ, O KTORÉ MÁŠ ZÁUJEM. Tiež nám pomôže, keď pripojíš bližšie informácie o tom, na akých zaujímavých školských/mimoškolských projektoch si doteraz pracoval/a.

  • dlhodobá spolupráca s možnosťou získať zaujímavé pracovné skúsenosti;
  • pre študenta variabilný pracovný úväzok zohľadňujúci študijné povinnosti a možnosť nastúpiť do trvalého pracovného pomeru po ukončení štúdia;
  • prepracovaný systém vzdelávania;
  • zaujímavé ohodnotenie pracovných výsledkov;
  • výnimočný tím a konštruktívne pracovné prostredie;
  • množstvo firemných akcií;
  • TPP na dobu neurčitú + zaujímavý systém benefitov (zdravie, kultúra, šport, príspevky na vyba;
  • pre študentov možnosť pokračovať na TPP po skončení školy.

V prípade záujmu nám pošli prosím svoje CV s informáciou o ktorú oblasť máš záujem a my ťa budeme kontaktovať ohľadom ďalšieho postupu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, SW vývoj

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme absolventa/ku, alebo aspoň študenta/ku 5. ročníka VŠ so SW zameraním, ktorý/á má aspoň niektoré z nasledujúcich skúseností:

  • záujem o uplatnenie sa vo svete SW riešení;
  • základná znalosť objektovo orientovaného programovania (Java, JEE, .NET) alebo
  • základná znalosť FE nástrojov (JavaScript, html 5, CSS 3, Angular 2 a vyššie, React);
  • základná znalosť databázových systémov;
  • znalosť UML výhodou;
  • skúsenosti so školskými projektmi;
  • angličtina na komunikatívnej úrovni.

Tiež nás poteší, ak máš:

  • ochotu a schopnosť učiť sa;
  • zodpovedný prístup k práci;
  • analytické a logické myslenie;
  • komunikačné zručnosti.

SOFTEC s.r.o., to je profesionalita v oblasti vývoja SW riešení na kľúč už vyše 30 rokov. Sme partnerom súčasných i budúcich lídrov v rôznych segmentoch trhu.

Ako softvérovo-konzultačná spoločnosť poskytujeme svoje služby na Slovensku, v Česku a v ďalších ôsmich krajinách Európy. Jedná sa najmä o poradenstvo v oblasti informačných systémov, analýzu, navrhujeme a vyvíjame komplexné IT riešenia a zabezpečujeme systémovú integráciu a outsourcing. Našimi kľúčovými klientmi sú významné banky, poisťovne, orgány štátnej správy a telekomunikačné firmy.

Za úspechmi Softecu stoja ľudia. Pracujú u nás starostlivo vyberaní a motivovaní pracovníci sústredení do vysoko výkonných tímov. Práca v Softecu, to je záruka profesionality a je vstupenkou do sveta IT biznisu. Mladým talentom vytvárame inšpiratívne podmienky pre profesionálny i osobnostný rozvoj a vzdelávanie.

V roku 2018 sme získali ocenenie IT projekt roka za biometrickú (tvárovú) identifikáciu klienta bez jeho fyzickej prítomnosti pre Tatra banku.

Inovácie, budúcnosť, SOFTEC. Spoj s nami svoju kariéru!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov