Pridať inzerát

Nehľadáme superhrdinu, ale Trainee IT analytika

SOFTEC, spol. s r.o.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.Od 6,- €/hod. Výsledné mzdové ohodnotenie závisí od úrovne skúseností a výkonu.
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Študuješ v poslednom ročínku na VŠ, nevieš lietať, kladivkom akurát tak pribíjaš klince a okuliare nosíš preto, lebo ich potrebuješ a nie aby si zakryl svoju identitu?

Nebaví ťa programovanie a myslíš si, že softvérového analytika môže robiť iba superhrdina?

Máš pocit, že na prácu analytika potrebuješ mať 60 rokov skúseností a prax z Wakandy? Radi sa s tebou porozprávame o tom, čo vlastne taký SW analytik robí.

A ak ťa to nadchne a budeš chcieť ešte popri škole získať aj naozajstnú prax v modernej softvérovo konzultačnej spoločnosti, u nás môžeš získať prácu, ktorá ti dá naozaj zmysel.

Dobre, a čo teda budeš ako analytik robiť?

  • analyzovať požiadavky zákazníka,
  • vytvárať grafické modely v jazyku UML a ArchiMate,
  • špecifikovať use cases,
  • špecifikovať interfejsy medzi systémami,
  • navrhovať testovacie procedúry,
  • spolupracovať a komunikovať so zákazníkom a vývojovým tímom.

Čo ti ponúkame:

  • mentoring kolegov, ktorí ťa naučia, ako sa robí biznis architektúra a ako vyzerá softvérové modelovanie zvnútra,
  • neoceniteľné skúsenosti z vývoja SW riešení,
  • možnosť pracovať na zmysluplných riešeniach, kariérny rast a rozvoj,
  • prácu v skvelom ITeame, kde práca je aj hrou,
  • zaujímavý benefitný systém zohľadňujúci level seniority,
  • množstvo športových a kultúrnych aktivít, podporu zdravia,
  • nielen prácou sme živí – spoločné Softecovice, divízovice,
  • flexibilný pracovný čas s možnosťou home office,
  • od júna aj super nové priestory v Bratislave s výhľadom na hrad.

Ak ťa to zaujalo, daj nám o sebe vedieť. My ťa kontaktujeme a dohodneme sa spolu na ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika, SW vývoj, matematika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

UML - Unified Modeling Language - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naozaj nemusíš byť superhrdina, ale zároveň budeme radi, ak:

  • Si proaktívny a zodpovedný tímový hráč.
  • Myslíš si, že by ťa bavila technická analýza a chceš sa naučiť viac aj napr. o optimalizácii bankových procesov,
  • alebo chceš preniknúť do zákutí digitalizácie platobných kariet.
  • Si hladný po skúsenostiach a vedomostiach :)

SOFTEC s.r.o., to je profesionalita v oblasti vývoja SW riešení na kľúč už vyše 30 rokov. Sme partnerom súčasných i budúcich lídrov v rôznych segmentoch trhu.

Ako softvérovo-konzultačná spoločnosť poskytujeme svoje služby na Slovensku, v Česku a v ďalších ôsmich krajinách Európy. Jedná sa najmä o poradenstvo v oblasti informačných systémov, analýzu, navrhujeme a vyvíjame komplexné IT riešenia a zabezpečujeme systémovú integráciu a outsourcing. Našimi kľúčovými klientmi sú významné banky, poisťovne, orgány štátnej správy a telekomunikačné firmy.

Za úspechmi Softecu stoja ľudia. Pracujú u nás starostlivo vyberaní a motivovaní pracovníci sústredení do vysoko výkonných tímov. Práca v Softecu, to je záruka profesionality a je vstupenkou do sveta IT biznisu. Mladým talentom vytvárame inšpiratívne podmienky pre profesionálny i osobnostný rozvoj a vzdelávanie.

V roku 2018 sme získali ocenenie IT projekt roka za biometrickú (tvárovú) identifikáciu klienta bez jeho fyzickej prítomnosti pre Tatra banku.

Inovácie, budúcnosť, SOFTEC. Spoj s nami svoju kariéru!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov