Pridať inzerát

SOFTEC - Wanted Marketing Specialist

SOFTEC, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: EINPARK, Einsteinova 33, 851 01 Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacMin. 2 000,- €/mes. + variabilná zložka mzdy. Výsledné mzdové ohodnotenie závisí od úrovne skúseností a výkonu.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Softec marketingového tímu hľadáme marketingového špecialistu so širokým prehľadom v oblasti marketingu, strategické zmýšľanie ti nie je cudzie a s technológiami si kamarát. Ak si sa v tom našiel/našla, tak čítaj ďalej.

O ČOM BUDE TVOJA PRÁCA:
- ako slovensko-česká SW konzultačná firma pôsobiaca v 10 krajinách Európy potrebujeme ďalej rozvíjať “bežné strategické témy” ako napr. marketingová a komunikačná stratégia, takže hádaj kto ju vytvorí.
- na základe stratégie budeš zároveň realizovať “aktivitky”, ktoré vymyslíš. Ak si vymyslíš event, tak ho aj (sám/sama alebo za pomoci agentúry) zorganizuješ. Keď budeme spúšťať nový produkt, tak napíšeš zadanie, navrhneš kampaň, dohliadneš na prípravu promo materiálov. Proste zvládneš takmer všetko.
- Máme weby a sociálne siete a očakávame, že na nich budeš s nami žiť pod značkou Softec.
- Máme tu 400 skvelých kolegov rozlezených na 4 miestach v 2 krajinách, s ktorými budeš komunikovať a sem tam im spríjemňovať ich “voľno-pracovný” čas. V úzkej spolupráci s našim HR-kom budeš mať na starosti aj internú komunikáciu.
- Rastieme a chceme stále rásť a posilňovať naše tímy o nových kolegov. Budeš preto pomáhať nášmu HR-ku aj pri náborových kampaniach.
- Recently we launched new IT products on foreign markets and we expect, that you will feel comfortable with preparing content in English.

ČO TI PONÚKAME:
- V prvom rada relatívnu voľnosť. Ak ti na korporáte prekážali “príkazy od matky”, tak tu budeš mať naozaj voľnú ruku.
- Budeš pomáhať značke Softec – tvoja práca bude mať naozaj zmysel a budeš to vidieť a dostaneš feedback.
- Chceš sa vzdelávať? Zlepšovať sa v „spíkovaní“? No problem.
- Naozaj priateľskí kolegovia, ktorí si vedia urobiť srandu hlavne sami zo seba :).
- Benefitný systém vyplývajúci z levelu seniority – napr. dni dovolenky navyše, príspevok na zdravie, vybavenie kancelárie, príspevok do 3. piliera a i..
- Množstvo športových a kultúrnych aktivít – častokrát takých, ktoré si sám/sama vymyslíš . Napr. od júna cvičíme online aj offline v práci jogu a cviky na zdravý chrbát, organizujeme rôzne workshopy – meditáciou proti stresu, „kávový” s baristom či i..
- Rôzne iné benefity Kafetérie či Multisport karta sú samozrejmosťou.
- Flexibilný pracovný čas a home office sú štandardnom.
- Inšpiratívne nové priestory v BA v najekologickejšej budove na Slovensku, oddychovou zónou a terasou, či cyklomiestnosťou so sprchami, nájdeš tu aj mekáč, veggie reštiku, ale aj „gurmánsky zážitok“ hneď na prízemí :).

Ak si sa našiel/-la v tejto pozícii, neváhaj a pošli nám svoje CV-čko aj s motivačným listom, kde nám rovno napíš 1 originálny nápad na vianočné darčeky pre našich klientov :).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing v IT/ SW solutions

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Adobe - Mierne pokročilý
WordPress - Mierne pokročilý
Google Ads - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Marketingový špecialista, ideálne v IT firme/ SW delivery solutions

Počet rokov praxe

4

ČO OD TEBA OČAKÁVAME?
- Máš aspoň 3 roky skúseností a ideálne v B2B brandži;
- Uvítame aj predchádzajúcu skúsenosť z fullservisovej alebo digitálnej agentúry a ak si sa tam aspoň trocha “šuchol/la” o IT;
- Nezľakneš tém ako “Big data”, “BankID” alebo “Digital on-boarding”;
- Základnú skúsenosť s balíkom Adobe, CMS Wordpress a Google Ads.
- Máš nápady a nemusí ti všetko vymyslieť agentúra.
- Si tak trochu technologický orientovaný a vieš sa vynájsť, prípadne ak niečo nevieš, tak si to vieš vygoogliť .
- Si samostatný/á a budeš vedieť „doklepávať“ veci do konca – nikto iný to za teba neurobí.
- Si odolný/á a nedáš sa odradiť hneď prvým neúspechom :)).

SOFTEC s.r.o., to je profesionalita v oblasti vývoja SW riešení na kľúč už vyše 30 rokov. Sme partnerom súčasných i budúcich lídrov v rôznych segmentoch trhu.

Ako softvérovo-konzultačná spoločnosť poskytujeme svoje služby na Slovensku, v Česku a v ďalších ôsmich krajinách Európy. Jedná sa najmä o poradenstvo v oblasti informačných systémov, analýzu, navrhujeme a vyvíjame komplexné IT riešenia a zabezpečujeme systémovú integráciu a outsourcing. Našimi kľúčovými klientmi sú významné banky, poisťovne, orgány štátnej správy a telekomunikačné firmy.

Za úspechmi Softecu stoja ľudia. Pracujú u nás starostlivo vyberaní a motivovaní pracovníci sústredení do vysoko výkonných tímov. Práca v Softecu, to je záruka profesionality a je vstupenkou do sveta IT biznisu. Mladým talentom vytvárame inšpiratívne podmienky pre profesionálny i osobnostný rozvoj a vzdelávanie.

V roku 2018 sme získali ocenenie IT projekt roka za biometrickú (tvárovú) identifikáciu klienta bez jeho fyzickej prítomnosti pre Tatra banku.

Inovácie, budúcnosť, SOFTEC. Spoj s nami svoju kariéru!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov