Pridať inzerát

Nehľadáme superhrdinu, ale Junior IT analytika

SOFTEC, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jarošova, Nové Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacmin. 1 200,- €/mes. + variabilná zložka mzdy Výsledné mzdové ohodnotenie závisí od úrovne skúseností a výkonu.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Po poslednej negatívnej skúsenosti, ktorú sme mali s kolegyňou, ktorá chodila všade s lasom a štítom (tým lasom viazala ostatných kolegov a nútila ich nosiť jej obedy, vždy niekam lietala), hľadáme radšej teba.

Hľadáme ťa, ak máš:
- O chvíľu štátnice na VŠ informatického zamestnania, prípadne si po škole a aj ty hľadáš prácu v oblasti IT.
- Aktívnu znalosť angličtiny (slovom aj písmom).
- Skúsenosti s analýzou požiadaviek a jej formalizáciou.
- Znalosť UML a niektorého z CASE nástrojov.
- Nečakáme magické laso, ktoré núti ľudí hovoriť pravdu

Naozaj nemusíš byť superhrdina, ale zároveň budeme radi, ak:
- Si proaktívny a zodpovedný tímový hráč.
- Baví ťa technická analýza a chceš sa naučiť viac o optimalizácii bankových procesov, alebo chceš preniknúť do zákutí digitalizácie platobných kariet.
- Si hladný po skúsenostiach a vedomostiach.
- Nemusíš mať kontakty v Olympe.

Dobre, a čo teda budeš robiť?
- vytvárať grafické modely v jazyku UML a ArchiMate,
- špecifikovať use cases,
- špecifikovať interfejsy medzi systémami,
- navrhovať testovacie procedúry,
- spolupracovať a komunikovať so zákazníkom a vývojovým tímom.
- nebudeš telepaticky analyzovať požiadavky zákazníka

Čo ti ponúkame?
- mentoring kolegov, ktorí ťa naučia, ako sa robí biznis architektúra a ako vyzerá softvérové modelovanie zvnútra,
- neoceniteľné skúsenosti z vývoja SW riešení,
- možnosť pracovať na zmysluplných riešeniach, kariérny rast a rozvoj,
- prácu v skvelom ITeame, kde práca je aj hrou,
- zaujímavý benefitný systém zohľadňujúci level seniority,
- množstvo športových a kultúrnych aktivít, podporu zdravia,
- nielen prácou sme živí – spoločné Softecovice, divízovice,
- flexibilný pracovný čas s možnosťou home office,
- od júna aj super nové priestory s výhľadom na Bratislavský hrad,
- nečakaj profesionálne leštenie kovových náramkov a štítu.

Ak ťa ponuka zaujala, neváhaj a pošli nám CV s motivačným listom na e-mail adresu: kariera@softec.sk. Budeme ťa kontaktovať ohľadom ďalšieho postupu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ informatického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

UML - Unified Modeling Language - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Si ten správny kandidát, ak máš niektoré z nasledujúcich skúseností:
- VŠ vzdelanie informatického zamerania,
- aktívna znalosť angličtiny (slovom aj písmom);
- skúsenosti s analýzou požiadaviek a jej formalizáciou;
- znalosť UML a niektorého z CASE nástrojov;

Určite nás poteší aj keď budeš:
- proaktívny a zodpovedný
- tímoý hráč
- hladný po skúsenostiach a vedomostiach :)

Že si neodpovedal/a na všetko ÁNO? Nevadí, čo nevieš, naučíme ťa! Hľadáme človeka, ktorý na sebe dokáže pracovať a chce spoznávať nové technológie pod vedením skúsených ľudí. Samostatnosť a proaktivita je preto neodmysliteľnou súčasťou nášho fungovania.

SOFTEC s.r.o., to je profesionalita v oblasti vývoja SW riešení na kľúč už vyše 30 rokov. Sme partnerom súčasných i budúcich lídrov v rôznych segmentoch trhu.

Ako softvérovo-konzultačná spoločnosť poskytujeme svoje služby na Slovensku, v Česku a v ďalších ôsmich krajinách Európy. Jedná sa najmä o poradenstvo v oblasti informačných systémov, analýzu, navrhujeme a vyvíjame komplexné IT riešenia a zabezpečujeme systémovú integráciu a outsourcing. Našimi kľúčovými klientmi sú významné banky, poisťovne, orgány štátnej správy a telekomunikačné firmy.

Za úspechmi Softecu stoja ľudia. Pracujú u nás starostlivo vyberaní a motivovaní pracovníci sústredení do vysoko výkonných tímov. Práca v Softecu, to je záruka profesionality a je vstupenkou do sveta IT biznisu. Mladým talentom vytvárame inšpiratívne podmienky pre profesionálny i osobnostný rozvoj a vzdelávanie.

V roku 2018 sme získali ocenenie IT projekt roka za biometrickú (tvárovú) identifikáciu klienta bez jeho fyzickej prítomnosti pre Tatra banku.

Inovácie, budúcnosť, SOFTEC. Spoj s nami svoju kariéru!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Jarošova Office Centre, Jarošova 1
831 03 Bratislava 3