Pridať inzerát

Obchodný manažér – administratívny pracovník

Sofian Hidbani

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Závodná 53, Podunajské Biskupice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma SofoServis s.r.o. hľadá cieľavedomého obchodného manažéra - administratívneho pracovníka. Pozícia je vhodná pre muža.

Náplň práce a povinnosti
-Komunikácia so zákazníkmi prostredníctvom e-mailov a telefónu.
-Dohodnutie zákazky, nacenenie, zapísanie do interného systému.
-Vedenie dokumentácie zákazok. Vedenie štatistík hovorov a mailov.
-Vykonávanie osobných obhliadok na mieste v rámci Bratislavy.
-V neprítomnosti zástupcu riaditeľa - prideľovanie zamestnancov na jednotlivé zákazky, schvaľovanie a podpisovanie knihy jázd zamestnancom na firemné vozidla. Vykonávanie fyzickej kontroly zamestnancov na jednotlivých zákazkách. Preberanie a kontrola interných tlačív a finančnej hotovosti po ukončení zákaziek na konci dňa. Evidovanie dochádzky zamestnancov.

Pracovný čas
Pondelok až piatok od 08:00 hod. do 17:00 hod.

Požiadavky
- flexibilita, samostatnosť, vedenie a koordinovanie ľudí
- vodičský preukaz skupiny B
- anglický alebo nemecký jazyk na hovorovej úrovni
- práca s PC
- komunikácia so zákazníkmi
- prax v manažérskej funkcii výhodou
- Vek do 35 rokov
- Ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie

Prístup k firemnému vozovému parku
po dohode bezplatné zapožičanie všetkých firemných pomôcok
možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť SofoServis s.r.o sa snaží ponúknuť zákazníkom komplexné logistické služby pod jednou strechou.

Naša spoločnosť sa zaoberá

-Sťahovanie
-Vypratávanie a likvidáciu starého nábytku
-Montáž nábytku

Do nášho portfólia služieb patrí tiež medzinárodné sťahovanie, bremená, exportné balenie či skladovanie nábytku a tovaru.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov