Brigáda - Asistentka predaja v značkovej predajni Pandora - OC Zemplín Michalovce SOFIA Jewelry

SOFIA Jewelry

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Michalovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.BRIGÁDA: 4 - 5 € /hodina + odmeňovací (motivačný systém)
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj šperkov a doplnkov značky Pandora, komunikácia so zákazníkom, odborné poradenstvo zákazníkom, starostlivosť o predajňu a tovar, vedenie skladovej evidencie, vybavovanie reklamácií,atď.

Práca v obchodnom centre je plná života. Získate neoceniteľné skúsenosti v komunikácii so zákazníkmi. Budete pracovať v skvelom, zohratom, profesionálnom a mladom kolektíve. Pracovať budete so šperkami a doplnkami značky PANDORA.

Budete sa zúčastňovať kvalitných školení a získate lákavé zľavy na šperky. Zaujímavú finančnú zložku mzdy predstavuje aj motivačný (bonusový) systém predaja.

Životopisy s 1 FOTOGRAFIOU, zasielajte na e-mail: [email protected]
Do predmetu e-mailu, prosím uveďte: BRIGADA MI. Hľadáme kolegyňu/kolegu na dlhodobú spoluprácu (nie len na leto).

Kontaktujte nás výlučne mailom. Týmto si vyhradzujeme právo kontaktovať len vyhovujúcich uchádzačov.

Ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.7.2022 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Radi komunikujete s ľuďmi, zaujíma Vás móda, styling, milujete šperky, sledujete dizajnové trendy? Ste na správnej adrese.

Naše očakávania:
Očakávame predovšetkým príjemnú, milú a ochotnú obsluhu zákazníkov. Schopnosť poradiť zákazníkom pri výbere vhodného šperku. Samozrejmosťou je udržať predajňu i šperky v dokonalom stave (čistota predajne, aranžovanie šperkov, starostlivosť o vzhľad predajne).

Čo ponúkame:
Ak máte osobnostné predpoklady a chuť pracovať, ponúkame komplexné, kvalitné zaškolenie a možnosť profesijného rastu.

Kvalifikačné požiadavky:
Stredoškolské vzdelanie s maturitou – mnohé z nás sú však absolventky a študentky vysokých škôl. Dobré komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie.
Vhodná, ale nie nevyhnutná, je znalosť anglického alebo nemeckého jazyka.

Sieť predajní strieborných, zlatých šperkov a hodiniek - SOFIA Jewelry.
Už viac ako 30 rokov sme špecialistami na maloobchodný predaj šperkov na Slovensku. Sme autorizovaným predajcom rôznych svetových značiek (PANDORA, THOMAS SABO a iné) Prevádzkujeme e-shop SOFIA.sk - víťaz ceny kvality Heuréka nepretržite od roku 2018 vo svojej kategórii.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Soňa Gažovičová
E-mail: poslať životopis