Kontrolór dodržiavania liečebného režimu, v odbore lekárskej posudkovej činnosti

Sociálna poisťovňa, ústredie

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Záhradnícka 153, Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacMožnosť zvýšenia platu po skončení adaptačnej prípravy.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie kontroly liečebného režimu v mieste pobytu dočasne práceneschopného poistenca + súvisiaca administratívna činnosť,
- spolupráca s posudkovým lekárom ,
- kontroly vykonávané v teréne a adresách pobytu dočasne práceneschopných.

- stabilné zamestnanie,
- pružná pracovná doba,
- výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy, napr. :
dovolenka v trvaní 5 týždňov a u zamestnancov, ktorý dovŕšili 33 rokov veku 6 týždňov
ďalšie pracovné voľno nad rámec Zákonníka práce,
- príspevok zamestnávateľa na DDS od 3 %, taktiež príspevok na stravu a mnohé ďalšie.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov môžeme odpovedať len tým uchádzačom, ktorí budú pozvaní na pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické - výhodou

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- držiteľ vodičského preukazu skupiny B s minimálne 1 ročnou praxou, so znalosťou Bratislavy, okresov Senec, Pezinok a Malacky,
- komunikačné schopnosti i zvládanie stresových situácii,
- práca s MS Office,
- výhodou je znalosť maďarského, alebo nemeckého jazyka.

Sociálna poisťovňa vykonáva v zmysle zákona č. 461/2003 Z. z. sociálne poistenie, t.j. nemocenské poistenie, dôchodkové poistenie - starobné a invalidné, ďalej úrazové poistenie, poistenie v nezamestnanosti a garančné poistenie a lekársku posudkovú činnosť.