Pridať inzerát

Vedúci/a disponentov a plánovania na oddelení logistiky

Snop Automotive Malacky, a. s.

  • Miesto práce: Snop Automotive Malacky, a. s., Továrenská, Malacky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 - 1 800 EUR/mesiacToto sú minimálne mzdové podmienky, ktoré sme zo zákona povinní uverejniť. Finálne mzdové ohodnotenie bude závisieť na skúsenostiach kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našej spoločnosti hľadíme nového vedúceho do nášho tímu. Ak máš skúsenosti s vedením tímu pracovníkov, zvládaš multitasking a nebojíš sa nových výziev, pošli si k nám životopis.

Náš Vedúci disponentov bude mať na starosti najmä:

- manažovanie disponentov, ktorí sú zodpovední za včasné dodávky od dodávateľov a následne smerom k zákazníkom (plánovanie výroby, materiálovej dispozície, obalového hospodárstva)
- personálne riadenie disponentov a plánovačov (dochádzka, BOZP, odborný rast, plánovanie školení, zvyšovanie výkonu..., atď).
- denný reporting (meškajúci materiál, sledovanie a vyhodnocovanie výrobného plánu, ad hoc reporty)
- kooperáciu a koordináciu pri zmenách v odvolávkach od zákazníka a zmenách výrobného plánu
- spoluprácu s disponentami pri chýbajúcich materiáloch a komunikácia so zákazníkmi/dodávateľmi
- súčinnosť s projektovým oddelením pri zmenovkách
- uzávierku týždňového plánovania výroby v spolupráci s plánovačmi
- účasť na inventúrach

- sme stabilná a prosperujúca spoločnosť
- po splnení kritérií ti vyplatíme mesačný výkonnostný bonus do výšky 80 €/mesiac
- 13. plat podľa podmienok v kolektívnej zmluve
- po skúšobnej dobe ti prispejeme na doplnkové dôchodkové sporenie 3% z hrubej mzdy
- stravujeme sa vo vlastnej jedálni
- prispejeme ti 10 € mesačne na benefit kartu
- máš možnosť sa naďalej vzdelávať a rozvíjať v rámci ponuky interného, ako aj externého vzdelávania
- k ďalším benefitom patrí príspevok pri narodení dieťaťa, pri svadbe, športové aktivity, denný tábor pre deti hradený zamestnávateľom a vernostný program pre zamestnancov podľa odpracovaných rokov

Do výberového konania budú zaradení len uchádzači spĺňajúci požadované kritéria. Nábor najvhodnejších uchádzačov realizujeme v mieste sídla spoločnosti. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich materiáloch poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z. z. v znení neskorších právnych predpisov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.4.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov. Zásady spracovávania osobných údajov nájdete na stránke ttps://jobs.snopautomotive.com.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.8.2022 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

3

Budeš pre nás vhodným kandidátom, ak:

máš proaktívne myslenie
skúsenosti s changemanagementom
si zodpovedný a inovatívny
si otvorený novým výzvam, hľadáš spôsoby zlepšenia v plánovaní výroby
si flexibilný a zvládaš multitasking
si odolný voči stresu
si zameraný na "cost saving"
vieš sa dorozumieť v anglickom jazyku, nemecký jazyk bude pre teba výhodou
máš pokročilú znalosť excelu

Dňa 1. marca 2019 prevzala spoločnosť Tower International Europa francúzska finančná skupina SNOP Dunois (FSD) a teraz pôsobí v rámci Snop Automotive.
Snop Automotive je výrobcom konštrukčných prvkov a karosérií pre automobilový priemysel. Prostredníctvom interných medzinárodných vývojových centier a úzkej spolupráce so svojimi partnermi spoločnosť Snop Automotive pokrýva širokú škálu produktov, dodáva výlisky, komplexné zostavy karosérií, povrchy triedy A, podvozky a podvozky pre automobily, výhybky, pick-upy a SUV. Vždy obsahuje najnovšie výrobné technológie, vrátane tvárnenia za tepla, výroby ocelí s veľmi vysokou pevnosťou a spracovania hliníka. Skupina FSD dnes zamestnáva viac ako 8500 ľudí a pôsobí na 40 výrobných miestach v 55 podnikov a technologických stredísk v 14 krajinách.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Mešťan Chovancová
Tel.: +421915992300
E-mail: poslať životopis