Pridať inzerát

Trainee engineering

Snop Automotive Malacky, a. s.

  • Miesto práce: Snop Automotive Malacky, a.s., Továrenská, Malacky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 - 7 €/hod. btto, závisí od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca na dohodu v rámci "Trainee programu" na oddelení Inžinieringu,
- Spravovanie a aktualizácia riadenej dokumentácie,
- Príprava inštrukcií a vizuálnych pomôcok,
- Archivácia dokumentácie,
- Pomocné práce podľa pokynov nadriadeného,
- Participácia v projektovom tíme pri riešení operatívnych úloh výroby,
- Spoznávanie procesov vo výrobnom závode,
- Šanca pretavenia teoretických vedomostí do praxe za pomoci skúsených kolegov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

5 - 7 €/hod. btto, závisí od skúseností kandidáta

- motivujúce platové ohodnotenie nad rámec Zákonníka práce
- dlhodobá brigáda (nie len počas letných prázdnin)
- stravovanie na pracovisku
- zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- zmluva na dobu neurčitú ihneď pri nástupe
- firemné akcie (Deň detí, Deň zdravia, Športový deň, Letný tábor a i.)

Uprednostňujeme uchádzača so zodpovedným prístupom k práci, ktorý je flexibilný a tímový hráč.
Znalosť AutoCAD výhodou.
Anglický jazyk výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
AutoCAD - základy

Vodičský preukaz

B

- študent VŠ technického zamerania,
- analytické myslenie,
- zodpovedný prístup k práci,
- schopnosť rýchlo sa učiť a ochota ďalšieho vzdelávania,
- technická zručnosť

Dňa 1. marca prevzala spoločnosť Tower International Europa francúzska finančná skupina SNOP Dunois (FSD) a teraz pôsobí v rámci Snop Automotive.

Snop Automotive je výrobcom konštrukčných prvkov a karosérií pre automobilový priemysel.

Prostredníctvom interných medzinárodných vývojových centier a úzkej spolupráce so svojimi partnermi spoločnosť Snop Automotive pokrýva širokú škálu produktov, dodáva výlisky, komplexné zostavy karosérií, povrchy triedy A, podvozky a podvozky pre automobily, výhybky, pick-upy a SUV. Vždy obsahuje najnovšie výrobné technológie, vrátane tvárnenia za tepla, výroby ocelí s veľmi vysokou pevnosťou a spracovania hliníka.

Skupina FSD dnes zamestnáva viac ako 9 290 ľudí a pôsobí na 40 výrobných miestach v 55 podnikov a technologických stredísk v 14 krajinách.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Továrenská 13
901 01 Malacky