Pridať inzerát

Robotník na plniacej linke

SNICO, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 760 - 880 EUR/mesiacprehodnotenie mzdy po skúšobnej dobe, príplatky v zmysle Zákonníka práce, dochádzkový bonus;
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha plniacej linky pri plnení polotovarov na stredisku výroby horčice a kečupu
(obsluha plničiek, uzatváranie obalov, etiketovanie, príprava kartónov, balenie výrobkov, paletizácia výrobkov)
- vykonávanie sanitácie počas sanitačných dní
- práca je v dvojzmennej prevádzke ( ranná a poobedná zmena)

- zaujímavé pracovné prostredie pre tých, ktorí uprednostňujú menšie firmy
- výhodný pracovný čas - päťdňový pracovný týždeň; 7,5 hodinové pracovné zmeny
- zabezpečené stravovanie
- ponúkame prácu v stabilnej, prosperujúcej spoločnosti s medzinárodným zázemím
- prácu na pracovnú zmluvu na dobu neurčitú, s perspektívou dlhodobého zamestnania
- odmeny pri pracovnom a životnom jubileu, 13 -ty plat
- možnosť nákupu firemných produktov za zvýhodnené ceny

Ak Vás naša ponuka zaujala, spĺňate naše požiadavky a máte záujem o prácu v stabilnej potravinárskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, neváhajte a kontaktujte nás.
Radi Vás privítame na pracovnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzdelanie v odbore potravinárstvo alebo osvedčenie o odbornej spôsobilosti pri výrobe a manipuláciami s potravinami - výhodou
- vyžadujeme zdravotný preukaz
- samostatnosť, spoľahlivosť
- manuálna zručnosť
- zodpovedný prístup k práci
- dobrý zdravotný stav

Naša spoločnosť patrí k významným výrobcom a dodávateľom pochutín na Slovensku. Od roku 2004 nesie názov SNICO s.r.o. a je súčasťou nadnárodného koncernu Develey so sídlom v Nemecku. Výroba je sústredená v závode v Liptovskom Mikuláši a našimi nosnými produktami sú predovšetkým horčica a kečup.
Zameriavame sa na dôsledný výber kvalitných vstupných surovín, zavádzanie technologických inovácií, ale dôraz kladieme aj na dodržiavanie pôvodných, rokmi overených receptúr, čím si naše výrobky zachovali tradičnú nezameniteľnú chuť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov