Pridať inzerát

PLC programátor

SNEF Slovensko, s.r.o.

  • Miesto práce: SNEF Slovensko s.r.o. (Firac), Zavarská, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností uchádzača. Individuálne ohodnotenie + 13 plat.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytváranie a riadenie automatizovaných výrobných procesov
Programovanie PLC na strojných zariadeniach a výrobných linkách
Udržiavanie a spravovanie aktuálnych záloh PLC programov zariadení
Analyzovanie porúch a navrhovanie nápravných opatrení
Uvádzanie zariadení a inštalácii do prevádzky
Skúšky, testy a asistencia
Diagnostika a odstraňovanie porúch
Spolupráca s dodávateľmi pri inštalácii nových zariadení
Zaškolenie obsluhy a údržby

Možnosť podieľať sa na rôznych projektoch v rámci skupiny v zahraničí
Možnosť práce v dynamickom kolektíve
Možnosť sebarealizácie
Moderné technológie
Školenia a certifikáty

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, žiadosti so štruktúrovaným životopisom v anglickom a slovenskom jazyku a súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte na e-mail: [email protected]
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.7.2022 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automatizácia, Elektrotechnika, Technické zameranie

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Siemens TIA Portal - Expert
SIMATIC STEP 7 - Pokročilý
Čítanie projektovej dokumentácie - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Skúsenosti s PLC/programovaním/automatizáciou
Schopnosť čítať elektrické schémy

Spoločnosť FIRAC Slovensko je dcérskou spoločnosťou skupiny SNEF. Našou spoločnou víziou a poslaním je prispievať k technologickým inováciám v oblasti budovania „továrne budúcnosti“ a „priemyslu zajtrajška“. Táto strategická vízia v sebe zahŕňa riešenia optimalizácie výrobných výkonov z ekonomického i energetického pohľadu.

Predmetom činnosti spoločnosti je :
- návrh a realizácia automatizovaného systému kontroly výrobných
procesov ( automatizácia, robotika)
- inžinierska činnosť
- montáž, údržba a oprava priemyselných elektroinštalácii
- výroba, montáž, rekonštrukcia a údržba elektrických zariadení
- návrh a výroba jednoúčelových strojov

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov