Pridať inzerát

Programátor priemyselných robotov

SNEF Slovensko, s.r.o.

  • Miesto práce: SNEF Slovensko s.r.o. (Firac), Zavarská, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 800 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností uchádzača. Individuálne ohodnotenie + 13. plat
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu nového kolegu, ktorého pracovnou náplňou bude:
- podieľanie na vývoji robotických pracovísk;
- vytváranie simulácií procesov;
- programovanie robotov;
- vytváranie a riadenie výrobných procesov;
- tvorba riadiacich programov pre robotické pracoviská;
- uvádzanie zariadení do prevádzky;
- skúšky, testy a asistencia;
- diagnostika a odstraňovanie porúch;
- zaškolenie obsluhy a údržby

13. plat + individuálne ohodnotenie
Možnosť podieľať sa na rôznych projektoch v rámci skupiny v zahraničí
Možnosť práce v dynamickom a príjemnom kolektíve
Stabilné a tvorivé zamestnanie
Možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu
Využívanie moderných technológii
Školenia, certifikáty, jazykové kurzy
Príspevok na dopravu alebo palivová karta
Stravovacia karta, káva v kuchynke
Flexibilný pracovný čas - možnosť pracovať z domu
Služobný notebook, služobný telefón
Refferal bonusy
Teambuildingové akcie (vianočný večierok, motokáry,...)
Oddychová miestnosť - tulivaky, stolný futbal

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, žiadosti so štruktúrovaným životopisom v anglickom a slovenskom jazyku a súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte na e-mail: [email protected]
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2022 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Robotika, automatizácia

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

RobotStudio - Pokročilý
ABB RobotStudio - Pokročilý
Fanuc - Expert
Programovanie robotov - Pokročilý
Universal Robots - Pokročilý
Kuka Sim Pro - Mierne pokročilý
Roboguide - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

- znalosť robotov
- znalosť technických noriem
- znalosť technologických procesov, technické myslenie
- flexibilita, samostatnosť a komunikatívnosť, chuť stále sa učiť, tímová práca

Spoločnosť FIRAC Slovensko je dcérskou spoločnosťou skupiny SNEF. Našou spoločnou víziou a poslaním je prispievať k technologickým inováciám v oblasti budovania „továrne budúcnosti“ a „priemyslu zajtrajška“. Táto strategická vízia v sebe zahŕňa riešenia optimalizácie výrobných výkonov z ekonomického i energetického pohľadu.

Predmetom činnosti spoločnosti je :
- návrh a realizácia automatizovaného systému kontroly výrobných procesov (automatizácia, robotika)
- inžinierska činnosť
- montáž, údržba a oprava priemyselných elektroinštalácii
- výroba, montáž, rekonštrukcia a údržba elektrických zariadení
- návrh a výroba jednoúčelových strojov

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov