Obchodný zástupca / Sales advisor pre Smurfit Kappa Obaly Štúrovo

Smurfit Kappa Obaly Štúrovo, a.s.

  • Miesto práce: Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 100 EUR/mesiacMzda je súčtom variabilnej a fixnej zložky mzdy pri plnení stanovených objemových ukazovateľov. V závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť dohodnutá základná mzda vyššia.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného tímového hráča, ktorý má skúsenosti s prácou v predaji B2B zákazníkom.
Hlavnou náplňou práce je predaj produktov a služieb zákazníkom na pridelenom území a v určenom portfóliu.
Zodpovedá za zvyšovanie objemových ukazovateľov predaja.
Rozvíja rozbehnuté projekty a pripravuje nové.
Pripravuje cenové kalkulácie a zodpovedá za finančné ciele predaja.
Nadväzuje nové obchodné kontakty a udržiava vzťahy s dôležitými klientmi.
Zabezpečuje starostlivosť o zákazníkov, pravidelne a načas informuje klientov o výrobkoch a službách.

Ponúkame zaujímavú prácu v nadnárodnej spoločnosti, spojenú so vzdelávaním a osobným rastom.
Ponúkame výhodný balík zamestnaneckých výhod a benefitov:
- príplatky a mzdové kompenzácie nad rámec Zákonníka práce
- stravné lístky vo zvýšenej hodnote
- zamestnanecké firemné podujatia a výlety pre celú rodinu
K pracovnej pozícií prislúcha služobné motorové vozidlo, adekvátne technické vybavenie pre výkon práce.

Vaše životopisy posielajte prosím emailom na uvedenú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické alebo ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Prax v oblasti predaja
5

Na úspešné vykonávanie práce sú potrebné:
- technické myslenie a schopnosť čítať technologické výkresy a konštrukcie
- skúsenosť s predajom B2B forme na seniorskej úrovni
- VŠ vzdelanie ekonomického alebo technického zamerania
- Aktívna znalosť anglického jazyka na úrovni B2 je nutnosťou, pretože môže byť využívaná v komunikácií so zákazníkom
- Časová presnosť plnenia úloh, výborný osobný time manažment, schopnosť plánovať si prácu a stanovovať prioritné úlohy
- Výborné komunikačné schopnosti a schopnosti argumentácie, predajné zručnosti, obchodné jednanie
- Znalosť práce s MS Office (Excel, Outlook) na výbornej úrovni
- Analytické a logické myslenie, samostatnosť, precíznosť, odolnosť voči stresu

Sme moderná, nadnárodná spoločnosť patriaca do skupiny Smurfit Kappa Group, jedného z najväčších dodávateľov papierových obalových materiálov vo svete, európsky líder vo výrobe obalových materiálov z vlnitej lepenky.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Továrenská 1
94303 Štúrovo