Pridať inzerát

Stavbyvedúci pre dopravné stavby

SMS a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacvýška mzdy v závislosti od úrovne schopností a skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: 1.7.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

● zodpovedá za organizačné, technické a ekonomické vedenie stavieb
● zodpovedá za vedenie stavebného denníka a ostatnej dokumentácie stavieb
● zodpovedá za plnenie záväzkov zo zhotoviteľskej zmluvy
● zodpovedá za plnenie podmienok stavebného povolenia
● zodpovedá za splnenie ukazovateľov stanovených prerokovanou predvýrobnou prípravou
● zúčastňuje sa operatívnych plánov strediska, podklady z prípravy na operatívne plány
odovzdáva HS
● o prípadných problémoch bezodkladne informuje HS
● zabezpečuje vykonávanie skúšok laboratóriami a činnosť geodetov a geológov
● zodpovedá za vykonávanie vstupných a medzioperačných kontrol vrátane zaistenia dokladov
● zodpovedá za plnenie kvalitatívnych parametrov projektov a za zvyšovanie úrovne a ukazovateľov kvality pri výrobe
● zodpovedá za dodržiavanie zásad ochrany ŽP na stavbách
● zodpovedá za plnenie organizačných opatrení pre manipuláciu, skladovanie a dodávanie výrobkov a za ich zabezpečenie proti poškodeniu, znehodnoteniu alebo odcudzeniu
● zodpovedá za dodržiavanie zásad BOZP a PO na stavbách
● zodpovedá za kompletnú kontrolnú činnosť na realizovaných projektoch
● podieľa sa na spracovaní predvýrobnej a výrobnej prípravy stavieb
● podieľa sa na vypracovaní záverečného vyhodnotenia stavieb
● vykonáva priebežnú kontrolu nákladov stavieb
● vedie majstrov
● organizuje mesačné porady na stavbách
● zúčastňuje sa kontrolných dní stavieb
● riadi stav zásob a likvidáciu odpadu stavieb
● riadi práce subdodávateľov v súlade s uzatvorenými zmluvami o dielo a pokynu HS
● odovzdáva do rúk HS podklady pre kontrolu práce subdodávateľov
● priebežne kontroluje prácu subdodávateľov v súlade s KSP a ZoD
● riadi a zodpovedá za personálnu a mzdovú politiku strediska, je povinný rešpektovať stanovený objem mzdových prostriedkov, dodržiavanie plánu režijných nákladov ním riadených stavieb
● zúčastňuje sa záverečného prerokovania predvýrobnej prípravy a záverečného vyhodnotenia zákazky

Ponúkame Vám:
- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- životné poistenie hradené zamestnávateľom
- odmena za odporučenie nového kolegu
- multisport karta
- odborné a jazykové vzdelávanie
- možnosť investovania do firemných akcií VINCI

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite Váš životopis na: job@stavbymostov.sk
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2021 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Project - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- ochota cestovať (v závisloti od realizovaných zákaziek)
- spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť
- organizačné schopnosti
- dobré komunikačné schopnosti a tímový duch
- aktívny prístup
- výhodou Osvedčenie o odbornej spôsobilosti stavbyvedúceho

Spoločnosť SMS a.s. patrí v súčasnosti na Slovensku k významným stavebným spoločnostiam realizujúcim mostné, inžinierske, vodohospodárske aj pozemné stavby.
Sme súčasťou skupiny VINCI, svetového lídra v oblasti koncesií a stavebníctva, ktorá zamestnáva skoro 200 tisíc spolupracovníkov v stovke krajín sveta. Víziou spoločnosti nie sú len ekonomické výsledky, ale aj globálny úspech zaväzujúci k environmentálnej, sociálnej a spoločenskej výkonnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SMS a.s.
Partizánska cesta 91
974 01 Banská Bystrica

Kontakt