Pridať inzerát

HR specialist

SMP Automotive Solutions Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Devínska Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 1 800 EUR/mesiacMzda bude špecifikovaná podľa skúseností a znalostí konkrétneho kandidáta.
  • Termín nástupu: 1.10.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je hľadaná pre úplne nový závod, ktorý sa ešte len rozbieha.
• Reportovanie
• Participácia na príprave oddelenia na úspešné zvládnutie auditov
• Komunikácia s vybranými HR dodávateľmi
• Starostlivosť o osobné zložky zamestnancov
• Nábory, hľadanie a prijímanie nových zamestnancov, výberové konania
• Starostlivosť o interné dokumenty, ktoré sa týkajú zamestnancov – napr. vstupné školenia, hodnotiace pohovory a pod.
• Participácia na príprave plánu vzdelávania, organizácia interných a externých školení, relevantná dokumentácia
• Príprava podkladov na výpočet miezd, spracovanie dochádzky zamestnancov
• Príprava firemných eventov
• Participácia na príprave firemných benefitov spoločnosti a ich administratíva
a iné. Viac info počas osobného pohovoru.

- príspevok na stravovanie v hodnote 5,10 EUR hradený v plnej výške zamestnávateľom
Vzhľadom na novovznikajúci závod, ďalšie benefity budú špecifikované neskôr

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

personalistika

Počet rokov praxe

3

- Znalosť pracovného práva
- Komunikačné zručnosti
- Vzhľadom na rozbiehajúci sa závod, treba byť pripravená/ý na rôzne špecifické úlohy z oblasti HR

Firma SMP Automotive Solutions Slovakia s.r.o. je dodávateľ dielov pre automobilový priemysel. Aktuálne otvára novú lokalitu v Bratislave.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov