Pridať inzerát

Účtovník

SMINLO, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 300 EUR/mesiac900 - 1300 EUR/mesiac: Základná mzda od 900 Eur brutto + výkonové/kvalitatívne odmeny do 100 Eur mesačne. Každý rok sa základná mzda zvyšuje o 100 Eur. Stravné lístky plne preplácané zamestnávateľom vo výške 5 Eur/deň.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účtovanie v SAP Business One.
Vedenie komplet účtovnej agendy.
Mzdy.
Bankové spracovanie
Príprava a spracovanie mesačných daňových priznaní DPH.
Príprava a spracovanie daňových priznaní pre daň z príjmov, daň z motorových vozidiel.
Príprava a spracovanie účtovných závierok.
Spracovanie štatistických výkazov.
Príprava a spracovanie mesačných uzávierok.
Komunikácia s daňovými úradmi, zdravotnými poisťovňami, sociálnou poisťovňou.

Práca v mladom tíme v rýchlorastúcej spoločnosti.
Bohatý firemný sociálny program.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník

Počet rokov praxe

3

Pozícia nie je vhodná pre absolventa.

SMINLO - smart international logistics je rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť s medzinárodným pôsobením ktorá úspešne pôsobí na slovenskom trhu a medzinárodnom trhu od roku 2006. Pobočky na Slovensku sú v Sládkovičove, Nitre Liptovskom Mikuláši a v Košiciach. Spoločnosť poskytuje komplexné zasielateľské služby v oblastiach námornej, riečnej, leteckej, železničnej a pozemnej prepravy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov