Pridať inzerát

Vedúci predajne Brloh - Prešov

Smarty SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: ZOC MAX, Vihorlatská, Prešov-Sekčov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 878 EUR/mesiac+variabilná zložka mzdy + provízia z predaja

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· Pomáhaš a radíš našim zákazníkom s výberom hier, herných konzol a príslušenstva

· Si stále usmiaty a venuješ sa zákazníkom, aby sa u nás na predajni cítili dobre

· Aktívne ponúkaš dodatočné produkty a služby zákazníkom, aby si splnil svoj predajný plán

· Venuješ sa štandardným aktivitám ako doplňovanie a vystavenie tovaru, zmena cenoviek, práce na pokladni

· Plánuješ smeny sebe aj svojim kolegom

· Staráš sa o vzhľad predajne

· Spolupracuješ s kolegami z centrály a z ďalších predajní

· Zaškolíš svojich nových kolegov z predajne

· Hlavne to, že sa Tvoje hobby stane Tvojou prácou

· Do témy Ťa zaškolia skúsení kolegovia

· Neformálny a mladý kolektív milovníkov hier

· Čím lepšie predajné výsledky budeš mať, tým viac si zarobíš

· Prácu na HPP

· Príspevok na stravovanie

· Mobilný telefón a Macbook aj na súkromné účely

· Náborový príspevok

· Radi sa hráme a preto Ti ponúkame zamestnanecké zľavy na predávaný tovar a možnosť požičať si hry

Svoj životopis a motivačný list zasielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

maloobchodného predaja

Počet rokov praxe

2

· Miluješ hry rovnako tak ako my, vyznáš sa v hernom svete a budeš mať radosť z toho, že ich budeš predávať zákazníkom

· Si priateľský a komunikatívny, spokojný zákazník je tvoj hlavný cieľ

· Baví ťa predávať a chceš si svoje predajné zručnosti zdokonaliť

· Si starostlivý, spoľahlivý a prirodzená autorita

· Vieš viesť a motivovať kolektív

· Predával si na predajni min. 2 roky

· Rok skúseností s vedením maloobchodnej prevádzky

· Nebojíš sa prevziať zodpovednosť za kompletnú prevádzku predajne

V Smarty Brands. pristupujeme k biznisu aj zákazníkom múdro. Chceme hrať prvú ligu pri predaji chytrých zariadení a ich doplnkov. Preto robíme z nákupu zážitok a pokrývame celý životný cyklus zákazníka aj jeho zariadenia. Rozširujeme portfólio, aby bolo z čoho vyberať. Prepájame produkty službami, aby prinášali vyššiu hodnotu. Otvárame nové predajne, kde sa môžu zákazníci s produktmi zoznámiť.
PREČO K NÁM DO TÍMU?
Budujeme férové a prirodzené prostredie pre kolegov zo všetkých našich značiek – iWant, Smarty, JRC, Double a TIGO. Máme zakódované Smarty DNA, ktoré sa vyznačuje odhodlaním, schopnosťou vyhrnúť rukávy a pustiť sa do práce, ale aj spoločným humorom a zapojením do mimopracovných akcií. Firemní matadori aj nováčikovia prichádzajú do kontaktu s majiteľom a vedením, a majú tak možnosť nasať víziu firmy a skúsenosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov